Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak szerintem borzasztó ez...

Csak szerintem borzasztó ez az egész horoszkóp?

Figyelt kérdés
Skorpió vagyok, és épp ezért írom le a kérdést, mert nem egy ember volt előítéletes velem emiatt. A legrosszabb pedig az, hogy skorpió ismerőseim hisznek ebben a horoszkópban, és bebeszélik maguknak hogy ők milyen ravaszak, meg hogy mennyire vigyázni kell velük. a többi jegyet semmibeveszik holott ennek semmi köze semmihez. Épp ez az a dolog amiért így viselkednek. Azt hiszik hogy mivel skorpiók ezért ők a legértékesebbek és a legokosabbak. Engem meg próbálnak belevonni mert skorpió vagyok.
2013. nov. 23. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek! Engem is rohadtul tud idegesíteni, hogy ,,mi jellemző a halakra, meghogy nyilas nőhöz milyen pasi kell" és MEGSÉRTŐDIK és lepontoz, mert azt mondom, hogy ez csak kitaláció, ne ez alapján válassz párt! -_-" Vén banya!
2013. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is marhaság.
2013. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Én is skorpió vagyok :) Nem sokat veszek észre magamon a jellemzőkből, csak néhányat, de azt sem olyan durván. Érdekes világ lenne, ha mindenki olyan lenne mint ahogy a horoszkópja azt megírja.

Hát elég szűklátókörű lehet, vagy nem is tudom mit mondjak rá, aki előítéletes volt veled emiatt.

Amúgy párom járt így még régebben, egy csaj azért utasította el a járási szándékát, mert, hogy a bika és az ikrek nem illenek össze....

XDXD


Rá se ránts az ilyenekre :)

2013. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezredjére is csak annyit tudok hozzáfűzni a dologhoz, amit egy évszázada már Einstein is megállapított: az emberi hülyeség határtalan.
2013. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is marhaság. Az egész ezo kategória. Kiszippantom a szükséges információt mások agyából finomságok :D
2013. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó,hogy mennyiszer jött már a megdöbbenő reakció a jegyem hallatán!Ugyanis vízöntő lennék (ha igaz lenne a sztori) ,és az a jópofa hiedelem él hogy én,és az összes vízöntő hazudós,okoskodó,a másikat sárba tipró jegy!

Mert ez annyira nem jellemző más emberekre,á dehogy!Igen kérdező,átérzem.

2013. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az embereknek mindig kell valami amiben hisznek és sajnos sokan ennek a hülyeségnek hisznek... De jobb, mint a sok UFO mániás barom.
2013. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van, akik hisznek benne és fontos számukra. Ezzel mi a bajotok úgyse fogják azt mondani hogy ,,igazad van hülyeség".

Én nem is tudom a horoszkópomat mert pont hogy nem érdekel. És engem se (mint ahogy mi őket se) tudnak meggyőzni, hogy tök király, meg igaz, amit írnak bizonyos jegyekről.

2013. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Számomra annyit jelentene, hogy részt vesztek egy hihetetlenül ostoba tömegtéveszmében, ami azon a még ostobább hiten alapul, hogy a csillagok aktuális állása meghatározza az adott személy életét és személyiségét.

Te és a barátaid egy csapat evolúciós zsákutca vagytok.

2013. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, de hogy te Skorpió vagy, az nem a horoszkóp. :D

Kb. heti egyszer lépek be ide és mindig olvasok valami eszméletlen hülye kérdést. :D

2013. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!