Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak szerintem borzasztó ez...

Csak szerintem borzasztó ez az egész horoszkóp?

Figyelt kérdés
Skorpió vagyok, és épp ezért írom le a kérdést, mert nem egy ember volt előítéletes velem emiatt. A legrosszabb pedig az, hogy skorpió ismerőseim hisznek ebben a horoszkópban, és bebeszélik maguknak hogy ők milyen ravaszak, meg hogy mennyire vigyázni kell velük. a többi jegyet semmibeveszik holott ennek semmi köze semmihez. Épp ez az a dolog amiért így viselkednek. Azt hiszik hogy mivel skorpiók ezért ők a legértékesebbek és a legokosabbak. Engem meg próbálnak belevonni mert skorpió vagyok.
2013. nov. 23. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, és normális embereket ismerek, és senki nem kérdezgeti a másik horoszkópját.
2013. nov. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

@Sceptic válasza:


Ezt én is szeretem idézni, mélységesen igaz!

2013. nov. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
tudod néhány embernek a gondolkozás csak egy extra opció
2013. nov. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
... amit elfelejtett beixelni, amikor kiválasztotta az extrákat :D
2013. nov. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utólag néha elolvasom az aznapit az egyik felkapott bigyón, és mindig stimmel. Igaz, állandóan fényez és időnként evidens intelmekkel is megtűzdeli, oszt ennyi vót, de fő, hogy bejön, nem?
2013. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 xeniah ***** válasza:
Vállald fel a véleményed, és ha továbbra sem hagynak békén, keress olyan barátokat, akik nem ezzel foglalkoznak. Ne zavarjon az, ha valaki ezért előítéletes veled szemben, az ilyen ember társaságát nem érdemes keresni.
2013. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!