Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi - Halak nő páros...

Bak férfi - Halak nő páros milyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan olyan mint a mérleg egyheréjű, és a szűz meleg.
2013. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
gratulálok, igazán mutáns gyermekeitek lesznek
2013. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
jó.
2013. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Így lesznek a tengeri csikók.
2013. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
A halakat valószínűleg hamar kikészítené idegileg hiszen két totál ellentétes jegy, a bak inkább földhöz ragadt míg a halak idealista, álmodozó. A bak két kézzel fogja a pénzt, míg a halak nem spórol ha arról van szó. De ismételten meg kell jegyeznem hogy ez csak a napjegy, és ebből semmiféle következtetést nem lehet levonni az ascendens, hold, mars, vénusz és egyéb bolygók ház és jegyállásának ismerete nélkül.
2013. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
A bak és hal nem pároztathatók egymással. Rossz páros lenne.
2013. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

És fordítva: Halak férfi - Bak nő?

Bocs az OFF-ért.

2013. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%

Hmm, én elég sok olyan szitut láttam már, amelyben ez a két jegy egymásra kattant szó szerint, de valahogy nem láttam sokáig egymás mellett őket, nem is tudom, hogy miért.

Mellesleg számomra egyik sem volt soha szimpatikus sem távolról, se nem közelről: jó nagy sz...rkeverőnek tartom mindkettőt, ugyanakkor a bak férfi, a halak férfi és a halak nő közül mindhárom nagyon merkantil, anyagias, a bak nő pedig minden esetben befolyásos, jó állásban lévő férfit keres. "Jelentéktelen", hétköznapi férfi mellett szinte soha nem láttam eddig bak nőt.

2013. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm a válaszodat! De azért lássuk be, hogy csak ezek alapján nem lehet kategórizálni embereket.

Itt sem az a lényeges, hogy milyen jegyben születtél, hanem, hogy mi az aszcendensed, mert az vonatkozik a belső dolgokra és az sokkal jobban jellemzi az embert.

Egyébként meg én elég sok halak embert ismerek nőt és férfit is, nekem legjobb barátnőm is halak és ezek közül egyik sem szarkeverő! Szóval nekem csak jó tapasztalataim vannak a halakkal. Nagyon jól megértetem magam velük, mivel én is az vagyok. :)

2013. dec. 10. 08:25
 10/20 A kérdező kommentje:

És igen halak nő létemre, lehet, hogy minimálisan anyagias vagyok, de ez nem a személyemnek tudható be, hanem annak, hogy jó módú családban nevelkedtem, mindenünk megvolt és nyílván szeretném, ha később is jó életszínvonalam lenne.

Szóval itt az a lényeg, hogy ezt hoztam otthonról, de nekem a pénz egyébként a párválasztásnál egyáltalán nem volt fontos, ezt csak azért mondom, mert a vőlegényem szerényebb körülmények között nevelkedett.

Persze a későbbiekben mindent meg szeretnénk teremteni magunknak, mert mindketten vágyunk és igényünk van arra, hogy néha-néha elutazzunk stb.

2013. dec. 10. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!