Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi - Halak nő páros...

Bak férfi - Halak nő páros milyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 21:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, köszönöm szépen válaszodat. Évek óta rengetegszer kezdtem teljesen fehér lappal úgy halak nővel, mint halak pasival, volt mikor ugyanazzal a személlyel, volt amikor mással is és mindig ugyanoda jutottam:

- kivül-belül tele vannak hazugságokkal és még csak elnézést sem kérnek, amikor fülön csípik őket;

- a halak nő nem bírja elviselni az ügyesebb nőket maga mellett, mindig, minden pillanatban überelni akarja őket, borzasztóan tele van görcsökkel, de ez ugyanígy igaz a másik víz jegyű skorpió és főleg rák nőre is;

- csupán annyi jó tulajdonságát tudom felsorolni, hogy valóban család szerető és mindent megtesz a családért.,

Biztos, hogy számít az aszcendens is, de ezeket a tulajdonságokat minden halak jegyűnél tapasztaltam már.

2013. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok és a Kérdezőtől elnézést szeretnék kérni, mert egy kicsit eltértem a választól. Nem mindig Halak ilyen, mint ahogyan az előzőekben leírtam, csak nekem ilyenekhez volt szerencsém.
2013. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Értem, semmi gond. Nem sértődtem meg. :)
2013. dec. 11. 10:34
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Én Halak lány vagyok, a volt barátom Bak. Én valóban álmodozó, idealista, érzelmekkel teli vagyok. Igaz szerelemre vágyok, nem elégszem meg egy hazugsággal. A Bak exem ezt nem tudta elfogadni. Neki nem szerelem kellett, csak biztonság, egy kielégítő kapcsolat. Alig engedte, hogy kilépjek a kapcsolatból, érzelmileg zsarolt, és én erre sajnos "kapható" vagyok, mert nem szeretem megbántank az embereket. A végén még én éreztem magam szörnyetegnek, amiért elhagytam, de ő egy perccel a szakítás után már elhordott mindennek. :D Földhözragadt. Annyi viszont igaz, hogy lehetett rá számítani, és talán biztos jövőt jelenthet egy olyan lánynak, aki csak egy okés életre vágyik, nem pedig boldogságra.
2013. dec. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 14. válaszoló, Halak lány!

Minden elismerésem, hogy kibírtad egy Bak pasi mellett... Én is majd' 8 évet húztam le egy mellett, és most a szakítás után pár hónappal úgy érzem kinyílt a világ, már tudom mi az a szabadság, boldogság. Eddig be voltam zárva, és kihasználtak minden téren.

A kiszemeltem egy Halak férfi, össze se lehet hasonlítani őket (nem is akarom persze). Stílusában, megjelenésében, megnyilvánulásban, jövőképben, munkában, mindenben lekőrözi a Halak... :))) és ehhez még hozzájön a kreativitás, az érzelmek kimutatása, stb. <3

Saját tapasztalat... ;)

2013. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Teljesen ellentétes jegyek:) A Halakokat mindenki szereti, mert olyan kedvesek, mindenkivel igyekeznek jól kijönni, együttérzőek, jól kommunikálnak, nyitottak. Viszont belül nem mindig azt gondolják, amit mutatnak... A Bak pont az ellentétje, nehéz velük kijönni, felszabadultan csevegni, elég bunkók, ami azt illeti.
2013. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Huu, én szerencsére 8 hónap után kiléptem a kapcsolatból, de még így is olyan érzés volt, mintha egy mocsár mélyéből bukkannék elő, egyenesen fel a levegőb szállni. Remélem, én is találok majd egy Halak srácot, vagy egy Rákot, akk nem annyira nőies, mint a többségük.

Gratula a Halacskádhoz! :) Biztos nagyon boldog vagy.

2013. dec. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyébként a Bak mellett Te is megtapasztaltad azt, hogy mindent a szőnyeg alá söpör, csakhogy ne legyen konfliktus és szakítás/válás?! Inkább él egy nagy hazugságban... És ha Te ehhez nem igazodsz, egy hisztis, önző, gyerekes liba vagy...? Fáj, hogy elhittem, hogy tényleg egyedül az Én hibám minden... Pedig csak annyi volt a gond, hogy nem szerettük egymást, ilyen egyszerű.
2013. dec. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Sajnálom, hogy nektek rossz tapasztalaitok voltak a bak férfiakkal. Amiket írtatok szerencsére az én páromra nem igaz, csak annyi, hogy az tény, hogy nagyon realista és néha fafejű, de az én is szoktam lenni. Attól függetlenül mi nagyon kiegészítjük egymást. Előttem nagyon meg tud nyílni és amit imádok benne, hogy nagyon ragaszkodó és mindig számíthatod rá bármi van.

2013. dec. 30. 08:34
 20/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ő hányadikán született?
2013. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!