Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalatiitok...

Milyen tapasztalatiitok vannak az oroszlán jegyűekről?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon jó. Üdv, J Ügynök
2013. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Úgy gondolod, hogy született vezető vagy. A többiek úgy gondolják, hogy egy idióta barom vagy. A legtöbb Oroszlán erőszakos kötekedő. Hiú vagy és nem bírod elviselni az őszinte kritikát, az arroganciád pedig vérforraló. Az Oroszlánok tolvaj qrvapecérek, akik jobban szeretik a maszturbálást az igazi szexnél.
2013. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
27%
A huseg fogalmarol nem tudnak semmit,maguknak valo,onfeju,folyton hazudnak.Es a masodik mit irt az 100%ban igaz.Ja es a legfontosabb....A legonzobb emberek a vilagon.
2013. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Az az igazság, hogy én oroszlán vagyok. Ennek ellenére egyáltalán nem igaz rám amit 2 és 3 írt. Arra tudok gondolni, hogy nálatok valami rossz tapasztalat állhat a háttérben ami ezt mondatja veletek. Szerintem egyáltalán nem jellemzőek ezek az oroszlánokra. Természetesen nem állítom, hogy nincs ilyen de azért önfejű, bunkó, tolvaj k'vapecérnek nevezni minden ebben a jegyben születettet egy kicsit erősnek érzem. Én pl SOHA nem volnék képes megcsalni a párom!


Én azt veszem észre magamon, hogy az átlagnál jobban vágyom a figyelemre, az elismerésre. És ez ösztönöz is.

2013. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Önimádó, sértődős, meggyőzhetetlen, büszke.
2013. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Tökéletes vagyok :D. És szerény!
2013. dec. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!