Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti mennyire hisztek a horoszko...

Ti mennyire hisztek a horoszkopokban?

Figyelt kérdés
olvastam mar sokat horoszkopok jellemzeseit es sok emberre nagyon is igaznak tünnek szerintetek is igy van?
2013. dec. 11. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mivel általános információkat közöl a horoszkóp és az emberek sem egyformák így sokakra lehet az igaz amit ír, főleg ha úgyis értelmezi, mert bizonyos szövegeket többféle képen is lehet értelmezni.

Többnyire gondolom statisztikai adatok alapján összeszedték, hogy ezek a típusú emberek ilyen akkor olyat kell írni és így tovább...

Szóval ha rád teljesen jellemező és nyomonköveted nap mint nap és 70%-ba egyezik azzal ami történt veled és amit írnak, akkor olvasgasd nyugodtan és szervezd úgy a dolgokat.

De amúgy nem hiszek bennük, vannak jó és rossz napok, amiket nem lehet előre megjósolni, ha így lenne akkor tudnám mikor halok... :)

2013. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát nem nagyon, mert szinte semmi nem vonatkozik rám amit ír a csillagjegyem. :) pl: ott írta nem is tom mikor pár hete hogy ilyen legyek párommal meg ilyesmi, de nincs is senkim. :) Szóval nem hiszek benne, de azért el olvasom.
2013. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
napi horoszkopokra en sem adok az egy baromsag vkit leültetnek gep ele azt kitalal mindenfele baromsagokat! meg ahany ujsag vagy internetes cikk annyifele van szoval marhasag! csak az altalanos jellemzöit olvasom el abban lehet nemi igazsag
2013. dec. 11. 14:46
 4/14 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló hogy a születési dátum alapján több millió ember nagyon hasonló lesz
2013. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#3: mert a havonta kiadott horoszkópok soha nem mondanak ellent egymásnak
2013. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noriko. válasza:

Nem hiszek a horoszkópban, semmi okom rá. Ha igaz lenne, akkor már rég megtaláltam volna életem párját, és nagy összeg ütötte volna a markom.

Ráadásul pont azokkal a jegyekkel nem jöttem ki jól, amiket javasolt.

2013. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kb. annyira hiszek, amennyire a Mikulásban.. :D
2013. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az általános jellemzésekben vannak találó dolgok.
2013. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el Thorwalt Dethlefsen könyvét A sors mint esélyt.Nagyon magabiztosan érvel az asztrlógia és a reinkarnáció mellett.Én hiszek az asztrológiában, hinnem kell, hisz' nyilas vagyok.
2013. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!