Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi oroszlán nő?...

Halak férfi oroszlán nő? (tapasztalat)?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk remekül működik!Csak azt nem értem, hogy aki ilyeneket kérdez mert hisz az asztrológiában...nem zavarja,hogy jópár egyéb bolygó,ház és fényszög is fontos befolyásoló :-)?
2013. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
király
2013. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem csillagjegy alapján kell választani IQ fighter!
2013. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a kérdező most választ, lehet, hogy már választott ...

Sokáig jól jönnek ki. Volt egyszer egy 50-es Halak kollégám, s olykor nem szándékos tanúja voltam annak, hogy a feleségével (aki oroszlán) veszekedtek telefonbeszélgetés alatt, én meg csak néztem és nem hittem a szemeimnek. Ugyanígy volt pont egy másik Ikrek jegyű 60-as kollégám is, akinek szintén oroszlán nő a felesége.

Alkalmankénti sztoryjaikból azt szűrtem le, hogy az oroszlán nő sokszor ugráltatja párját, jelen esetben a házimunkával kapcsolatosan, s ezeknek a férfiaknak ebből volt leginkább elegük.

2013. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Halak férfi vagyok. Itt megismertem egy oroszlán nőt, nem vagyok horoszkóp fan, csak megjegyeztem és most eszembe jutott. Az, hogy hülyének nézett és kihasznált, enyhe kifejezés. Én mindent teljes szívvel-lélekkel odatettem érte, a találkozókra mindig pontosan mentem, ő állandóan késett stb., és miután megszerezte, ami kellett neki, megkaptam, hogy instabil ember vagyok, akivel nem tudna párkapcsolatba lépni. Hiába küzdöttem érte, pedig még mondta is, hogy érezhetően nagyon tudok szeretni, és ez is volt a célom, hogy észrevegye, de nem, őt ez sem hatja meg, menjen a fenébe! Persze biztos vannak aranyyos oroszlán nők is, nem általánosítok :) 23/F
2013. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat utolsó elötti tökéletesen átlátod a helyzetet!;)
2013. dec. 24. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az Oroszlánok agresszívek és parancsolgatók.
2013. dec. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!