Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire igaz szerintetek az...

Mennyire igaz szerintetek az oroszlán jegyűekre a következő jellemzés?

Figyelt kérdés

Ami pozitív bennük:


- Hatalmas nagy akaraterővel rendelkeznek.

- Nagylelkűek.

- Ambiciózusak.

- Ha szeretnek, azt nagyon nagy lánggal teszik.

- Optimisták, akik akármekkora katarzis után képesek felállni.

- Vezéregyéniségek.

- Az önbizalmuk megingathatatlan.


Ami negatív bennük:


- Az erős önbizalmuk sokszor egoistává teszi őket, olyannyira, hogy hajlamosak lehetnek a megalomániára.

- Más emberek gondjai-bajai, akik néha csak egy jó szót vagy simogatást várnának tőlük, abszolút hidegen hagyják őket, az empátia nagyon nem az erősségük.

- Bár szenvedélyesek, de a nagy láng sokszor hamar kialszik náluk. A gyengédebb, tartósabb, odaadóbb érzelmek megélésére gyakran képtelenek, sőt szánalmas emberi gyengeségnek tartják, és taszítja őket.

- Az eltökéltségük, karrierizmusra való hajlamuk, néha elvakulttá teheti őket, annyira, hogy képesek lehetnek másokon érzéketlenül áttaposni, a környezetüket felégetni.

- A kritikát nagyon nehezen viselik, önkritikára pedig egyenesen képtelenek.



2013. dec. 10. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azon kívül hogy nem vagyok nagylelkű a többi teljesen igaz rám :D
2013. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát rám mind igaz, de nagylelkű csak néha vagyok.:D
2013. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lássuk csak! (oroszlán vagyok)


Ami pozitív bennük:


- Hatalmas nagy akaraterővel rendelkeznek. - NEM

- Nagylelkűek. - Megesik

- Ambiciózusak. - hmm. Annyira azért nem.

- Ha szeretnek, azt nagyon nagy lánggal teszik. - Ez sem teljesen igaz.

- Optimisták, akik akármekkora katarzis után képesek felállni. - Kb mindenki ilyen, aki nem lett öngyilkos.

- Vezéregyéniségek. - NEM

- Az önbizalmuk megingathatatlan. - NEM


Ami negatív bennük:


- Az erős önbizalmuk sokszor egoistává teszi őket, olyannyira, hogy hajlamosak lehetnek a megalomániára. - Lehet

- Más emberek gondjai-bajai, akik néha csak egy jó szót vagy simogatást várnának tőlük, abszolút hidegen hagyják őket, az empátia nagyon nem az erősségük. - Megesik, de nem mindíg.

- Bár szenvedélyesek, de a nagy láng sokszor hamar kialszik náluk. A gyengédebb, tartósabb, odaadóbb érzelmek megélésére gyakran képtelenek, sőt szánalmas emberi gyengeségnek tartják, és taszítja őket. - Nem vagyok túl érzelmes, de ezt inkább annak tudnám be, hogy férfi vagyok. Nem tartom szánalmasnak.

- Az eltökéltségük, karrierizmusra való hajlamuk, néha elvakulttá teheti őket, annyira, hogy képesek lehetnek másokon érzéketlenül áttaposni, a környezetüket felégetni. - NEM

- A kritikát nagyon nehezen viselik, önkritikára pedig egyenesen képtelenek. - NEM


Szóval, ez nálam nagyon nem.

2013. dec. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nálam szinte mindegyik teljesen igaz! Nagylelkű pedig csak akkor vagyok, ha a személy szerintem méltó a nagylelkűségemre :D
2013. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Tökéletesen igaz! Az oroszlán ismerőseim háromnegyede ilyen. És tegyük hozzá azt is, hogy önző dögök, akik magukon kívül senkit nem képesek igazán szeretni, és ha önzetlen szeretettel találkoznak, akkor értetetlenül, csodálkozva állnak a dolog előtt. A végletekig számítóak, minden nagylelkűnek tűnő cselekedetük hátterében önös érdekek állnak. Csak azért adnak, hogy viszont kapjanak. Vigasztalni, őszintén megköszönni, bocsánatot kérni, kicsit is beleélni magukat a másik helyzetébe abszolút képtelenek. Ha meguntak valakit, úgy hajítják el maguktól, mint egy csikket, nagyon ritka köztük az igaz barát.
2013. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igaz, amit az utolsó ír! Az oroszlánok igazi pszichopaták.
2013. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Jó tudni hogy pszichopata vagyok:D
2013. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Oroszlán lány vagyok és tényleg nem bírom a kritikát:)

De nekem nincs túl sok önbizalmam, viszont szerintem elég együttérző vagyok.

Amúgy szerintem nagyjából igaz, amiket leírtál.

2013. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok oroszlán, de két oroszlán pasi után ezeket tudom mondani:



- Hatalmas nagy akaraterővel rendelkeznek.


Ez részben igaz.n Ha valamiért lelkesednek, abba iszonyatos nagy energiákat fektetnek, és gyakorlatilag kifáraszthatatlanok. De nem kitartóak, általában ilyen "mániák" váltják egymást náluk, hol ez van műsoron, hol az.


- Nagylelkűek.


Igaz. Épp emiatt kicsit meggondolatlanok is.


- Ambiciózusak.


Nem azok. Nagy terveik vannak, de általában csak beszélnek róluk, nem valósítják meg őket.


- Ha szeretnek, azt nagyon nagy lánggal teszik.


Ez így van. Nagyon ragaszkodók és féltékenyek is.


- Optimisták, akik akármekkora katarzis után képesek felállni.


Ez teljesen így van, nagyon lelkesek, energikusak és optimisták. Persze néha nagyon el tudnak csüggedni, de ez nem tart náluk sokáig.


- Vezéregyéniségek.


Hát igen. Nagy szervezők, vagy ha nem is törekszenek erre, az emberek keresik őket, és valahogy ösztönösen köréjük csoportosulnak.


- Az önbizalmuk megingathatatlan.


Legalábbis ezt akarják mutatni. Közen nagyon hiúak és sebezhetőek, de ezt csak azok tudják róluk, akik már régóta ismerik őket.



- Az erős önbizalmuk sokszor egoistává teszi őket, olyannyira, hogy hajlamosak lehetnek a megalomániára.


Nem feltétlenül.


- Más emberek gondjai-bajai, akik néha csak egy jó szót vagy simogatást várnának tőlük, abszolút hidegen hagyják őket, az empátia nagyon nem az erősségük.


Ez is igaz. Ugyanakkor nem rossz szándékból ilyenek, alapjában véve jóindulatúak, csak nem fogják fel, hogy a másiknak bizonyos érzelmi szükségletei vannak.


- Bár szenvedélyesek, de a nagy láng sokszor hamar kialszik náluk. A gyengédebb, tartósabb, odaadóbb érzelmek megélésére gyakran képtelenek, sőt szánalmas emberi gyengeségnek tartják, és taszítja őket.


Inkább azt mondanám, hogy félnek a mélyebb érzelmektől, ezért sokszor elzárkóznak. A kapcsoltokkal meg úgy vannak, mint minden mással, nagy fellángolásaik vannak, de ezek idővel mérséklődnek. Ennek ellenére a későbbiekben is nagyon ragaszkodóak maradnak, kötődnek azokhoz, akiket a bizalmukba fogadtak.


- Az eltökéltségük, karrierizmusra való hajlamuk, néha elvakulttá teheti őket, annyira, hogy képesek lehetnek másokon érzéketlenül áttaposni, a környezetüket felégetni.


Ezt nem tapasztaltam, mivel szerintem alapvetően nem is túl ambíciózusak. Az igaz, hogy pillanatnyi fellelkesülésükben elég szépen képesek belegyalogolni másokba, de ez nem egy következetes, romboló szándék, inkább figyelmetlenség részükről.


- A kritikát nagyon nehezen viselik, önkritikára pedig egyenesen képtelenek.


Nehezen megy nekik, az biztos. Néha szerintem elgondolkodnak a kritikán, de ezt soha az életben nem fogják beismerni, legföljebb látsz náluk valamilyen pici változást a kritikád kapcsán, miközben szóban továbbra is bőszen hangoztatják, hogy nincs igazad (ezen jót szoktam mosolyogni. :) )


Hát, "röviden" ennyi. Persze ez csak egy szubjektív vélemény, másoknak lehet, hogy teljesen más tapasztalataik vannak. :)

2013. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Más emberek gondjai-bajai, akik néha csak egy jó szót vagy simogatást várnának tőlük, abszolút hidegen hagyják őket, az empátia nagyon nem az erősségük."


Hát ez pont nem igaz...

2014. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!