Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők nektek fontos ismerkedésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek fontos ismerkedésnél és utána párkapcsolatba kerülve a férfi pénzügyi intelligenciája?

Figyelt kérdés
kort írjál.
2013. okt. 14. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
nekik addig fontos amíg vásárolhatnak a pénzeden! ha ez betiltva akkor megorulnek és elhagynak!
2013. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zakathol ***** válasza:
mi az a pénzügyi intelligencia?
2013. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ez a legfontosabb, azért nem árt ha valamennyire tud bánni a pénzzel. Legalább annyira, hogy ha kevés van belőle, akkor be tudja osztani valahogy. Nem igazán jó, ha olyan párja van valakinek, hogy megkapják a fizut, az első héten elszórja mindenféle felesleges dologra, aztán kéregethetnek kölcsön az ismerősöktől, vagy olyan pénzügyi döntéseket hoz, amik csődbe viszik a családot.
2013. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, 34/N

3-as voltam.

2013. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgysem fogj elhinni senki, de nem izgat. :D Engem nem érdekel kinek mennyi van a bankkárszámláján. Volt már tehetősebb és csóró barátom is. Az, hogy úszik e a másik a pénzben, attól még nem fogom jobban érezni magam vele, ha mellé egy nagy nulla.

23/N

2013. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a pénzügyi intelligencia nem feltétlenül azt takarja, hogy valaki nagyon gazdag. Mert pl. mennyi intelligencia kell ahhoz, hogy valaki egy vagyont örököl?
2013. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-nál a pont. Attól, mert valaki jól kezeli a pénzt, még lehet szegény. Meg ha jó helyre születsz, a legelemibb "pénzügyi intelligencia" nélkül is lesz pénzed.

Azt meg ne mondja senki, hogy ha "értesz a pénzhez", akkor biztos, hogy gazdag leszel. Sajnos kezdőtőke nélkül nem megy, azt meg a mai átlag munkabér mellett nem fogsz tudni felhalmozni.

2013. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az, hogy tudja -e kezelni a pénzt, igenis fontos (és nem arra gondolod, hogy MENNYI pénze van), mert azt mutatja, hogy mennyire érett. volt egy barátom, neki folyton csorgott ki a kezéből a pénz... elmentünk kirándulni egy távolabbi városba, és mire odaértünk, neki már elfogyott a pénze! nekem kellett egész nap költeni rá (múzeum, ebéd, stb), és emiatt egy csomó dolog ki is maradt, mert én nem vittem annyi pénzt, hogy kettőnkre elég legyen. amúgy volt pénze, nem volt szegény, de az intelligenciája nulla volt.
2013. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most vettek fel vmilyen közgáz alsofokura és már ezzel akarsz csajozni?
2013. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok!

Akik nem tudnák: a pénzügyi intelligencia az, hogy hogyan bánsz a pénzzel, mire osztod be, mire fekteted be, hogyan teremtsd elő és társai. Szerintem fontos egy kapcsolatban, hogy a nő és a férfi is gyakorlatiasan tudjon bánni a pénzzel. Félreértés ne essék, én nem vagyok gazdag és nem arra ment rá a kérdés, hogy sznob nőket becsmérelhessek, őszintén érdekelt. Az utolsónak: nem akarlak megbántani, de semmilyen közgáz szakra nem mentem, ez az élet része, hogy valamennyire mozgat a pénz és annak kezelése. Ugyanis az is, hogy ide írhatunk, pénzbe kerül indirekt módon.

2013. okt. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!