Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak embereket mindenki...

A halak embereket mindenki utálja?

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallom hogy a halak emberek borzalmasak..tényleg mindenki utálja őket?
2014. jan. 3. 13:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az emberek 95%-át abszolút nem érdekli a horoszkóp.
2014. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát ezt honnan veszed? Durva általánosítás. Én pl. Halak vagyok, de nem érzem megam borzalmasnak! A barátaim, családtagjaim szeretnek, a munkahelyemen meg kifejezetten népszerű vagyok.
2014. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én is halak vagyok de eddigi életem során a kutyámon kívűl nem sokan szerettek
2014. jan. 3. 14:04
 4/25 anonim ***** válasza:
A párom is halak, és nem tudok olyanról aki utálja, pedig elég nagy baráti társasága van.
2014. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Az anyukam halak es szeretem :)
2014. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Nekem egyik halak ismerősöm sem szimpatikus. És ez fordítva is így van. Bár nem a horoszkóp alapján döntöm el valakiről, hogy mennyire kedvelem, de így visszagondolva a halak emberek tényleg nem a kedvenceim.
2014. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
A halak idegesítő, mert mindent magában tart és kérdezgethetem százszor is, akkor se mondja meg a frankót. Idegesítő.
2014. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Én is halak vagyok és csak a ritka hülyék utálnak, mert mindig az igazat mondom, tehát rohadt őszinte vagyok! Ez a vallás kategóriában sok embernek nem tetszik! :D Szóval ott csak az értelmesek (ateisták) nem utálnak! A vallásosak nagyon! :D
2014. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5%
Én szeretem a Halakat. A Kosokat viszont ki nem állhatom.
2014. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az én hal jegyű rokonomat nagyon szeretem, igazán mélyérzésű, segítőkész és szerethető ember. Az hogy nem beszél sokat, nálam inkább előny, de ettől függetlenül lehet vele jókat beszélgetni olyan dolgokról, amiket kedvel.
2014. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!