Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a skorpió...

Mit gondoltok a skorpió nőről? Szerintetek illik hozzá egy rák férfi?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Csak ha a rák papucs.
2014. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen illik a Skorpió nőhöz a Rák pasi: jól tudja irányítani ...
2014. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem az eddig tetsző pasik mind rákok voltak :D
2014. jan. 10. 11:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Skorpió vagy? Hát van néhány skorpió barátnőm, és tőlük is hallottam már, hogy a rákokért vannak oda. De érdekes módon egyiknek sem működött még ez a felállás. Vagyis de, az egyiknek! Ő inkább egy távolabbi ismerősöm, idősebb is, elhagyta a férje, mert túl sokat parancsolgatott otthon, és utána ismert meg egy rák férfit. Vele most jó el vannak, de a nő is tudja, hogy ez azért van, mert ez a pasi engedelmeskedik neki. Igazi papucs. De a rák pasik többsége nem ilyen, ezért is nem működött a barátnőimnek... Nekik inkább a bikák, szűzek, és egyiknek az ikrek bizonyultak tökéletesnek...
2014. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Őőő bocsi.. de nem mindegy a horoszkóp? Én nem azt nézem ha összejövök valakivel.. Ha szereted/tetszik és úgy érzed hogy boldog leszel vele akkor szerintem ne foglalkozz a horoszkóppal.
2014. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2-es és 14-es: Egyetértek minden mondatotokkal.
2014. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert a skorpió előrefelé megy, a rák meg hátrafelé.
2014. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!