Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegyű Apuka?

Halak csillagjegyű Apuka?

Figyelt kérdés

Aki kicsit foglalkozik az asztrológiával, megosztaná velem a tapasztalatát a Halak jegyű Apukával kapcsolatban? :)

Milyen apa, mennyit foglalkozik a kicsivel, fiút vagy lányt szeretett volna és mi lett, mindent írhattok :)

Illetve mi a te csillagjegyed és a Babátoké?


Köszönöm.

(nem vagyok asztomókus, csak kíváncsiságból, meg persze jó hétköznapi sztorikat olvasgatni)


2014. jan. 16. 11:12
 1/4 anonim válasza:
100%

Édesapám és a nevelőapukám is halak, de egymás ellentétei :D Édesapám sohasem volt az a nagy családszerető, kiskoromban alig láttam, inkább dolgozott, bulizott (a nőügyeiről inkább nem beszélnék). Talán most, felnőtt fejjel már sikerült egy kicsit közelebbi kapcsolatot kialakítani vele, már "tud velem mit kezdeni", de nem apának való alkat.

Nevelőapukám teljesen más, megismerkedésük után nagyon hamar jött a tesóm, szóval nem is tudták egymás társaságát kiélvezni. Ő viszont nagyon jó apa, bármit megtesz a gyerekéért, főz, mos, takarít, ha kell, szívesen játszik :) Kicsit irigylem is az öcsémet (15 év van köztünk), hogy neki ilyen jó apuka jutott :)

Tehát két halak is ennyire tud különbözni!

2014. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Férjem Halak. Összességében jó apa, imádja a kisfiúnkat és ő is Őt. Viszont túl egoista. Ha a kicsi az ő elvárásai szerinti, úgy viselkedik, olyan okos stb, akkor büszke rá és bármire hajlandó. De ha nem úgy viselkedik vele, ahogy ő elvárná, akkor idegesíti a gyerek, akkor kifejezetten elutasító vele. Valahogy a két véglet, hangulattól függően. Vagy alárendeli magát a gyereknek, lovacskázik vele, mindent megvesz...., vagy pedig lerázza, forgatja rá a szemeit, bosszantja minden aprósággal.

Babaként fürdette, pelenkázta, etette, vagyis gondoskodó típus.

2014. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem bátyám Halak pasi és teljesen illik rá az, amit írtatok eddig, főleg ez: "Édesapám sohasem volt az a nagy családszerető, kiskoromban alig láttam, inkább dolgozott, bulizott (a nőügyeiről inkább nem beszélnék)". Nem is nagyon szeretek másoknak arról beszélni, hogy nekem ez mennyire fáj, hiszen én szenvedélyesebb vagyok és ilyen srácok is vonzanak és az, hogy kettesben sok időt töltsünk egymással :), stb.

A Halak és Bika pasiknál azt nem értem, hogy alapvetően papucsnak és/vagy igazi család szeretőknek vannak beállítva, viszont ez a full ego mindegyiknél számomrqa sok és az is, hogy sportot űznek a megcsalásból. Igyekszek azért ezzel az életmóddal ellentétesen haladni ...

2014. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cintuskaa ***** válasza:
az apám halak és a nevelőm is az apámmal egyáltalán nem jövők ki mint ahogy testvérem se , fel jelentett már meg elmondott mindenek ,meg mondta hogy nem vagyunk a gyerekei mindig a hülye pénzzel akarta megvenni a szeretetünket ,a születésnapomon annyit nem mondott hogy boldog születésnapot kislányom , inkább küldött a bíróságra egy lapot hogy ő kevesebbet akar fizetni milyen véletlen pont a születésnapomon most január 7.én . a nevelő apám teljesen más , mikor apám megbántott elmondtam neki elmondtam mire vágyok hogy valaki megölelje és szeressen és azt mondta ő megad mindent és megölelt mellette jó ,van két gyereke rajtunk kívül ők 2 évsek és nagyon szereti őket, nem tesz köztünk különbséget.!
2014. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!