Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfiról, és vízöntő...

Kos férfiról, és vízöntő nőről vélemény? Akiknek van tapasztalata azok irjanak! .

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetne úgy véleményt mondani 2 emberről, hogy abszolút semmit nem tudunk róluk? BÁRKIK lehetnek, bármilyen emberek!
2014. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjátok már abba ezt a butaságot!!!!!!!!!!!!!!! Szerinted 12 féle ember van a világon? A férfi rabolt bankot? Ölt embert? Gyakran káromkodik? Gyakran bulizik? Megbízható? Ha a válaszok pozitívak, akkor jó a pasi, és ugyan ez a nőnél is!
2014. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
A kos férfi nem a hűség mintaszobra, temperamentumos, a vízöntő hűséges, de sokszor olyan kívülálló, mintha más világban élne. Én akikkel találkoztam, legalábbis ilyenek voltak.
2014. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
73%
A horoszkóp baromság, aki egy pilanatig is komolyan veszi, szánalmas. Aki meg ebből él, az a legalja csaló.
2014. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Butuska kérdésre ne várj érdemi választ.
2014. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk ez a helyzet és én hiszek a horoszkópban, valamilyen szinten, már csak azért is, mert szinte csak vízöntő barátaim vannak, én is az vagyok, másik két jegy, ami még el bírja viselni a nem túl egyszerű vízöntőket, a kos és az ikrek, úgyhogy szerintem nem rossz ez a párosítás, amik nálunk problémásak: nekem sokkal több spontaneitásra, élményre van szükségem, változatosságra, a férjemnek erre nincs akkora mértékben igénye, rosszak a dühkitörései is és az, hogy szinte semmilyen módon nem lehet befolyásolni. Mondjuk sok kost ismerek és általában teljesen nyugisak, de ha kiborulnak akkor nagyon, ez eleinte kicsit érdekes élmény egy vízöntőnek.
2014. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!