Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas anya, oroszlán apa,...

Nyilas anya, oroszlán apa, rák gyermek vélemény erről a "párosításról" aki ért a horoszkópokhoz szerintetek milyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki a babám rák csillagjegy alatt fog születni. Nem ismerek egy rák jegyben született embert sem, ők milyenek? És az oroszlán férfi-nyilas nő? Régen úgy tudtam az oroszlánokra az ego jellemző, szeretnek a központban lenni, szerepelni stb...páromra ezek pont nem jellemző. Elég csendes, konfliktuskezelő, és nem is valami kommunikatív..
2014. jan. 18. 18:05
 1/5 MrPifta ***** válasza:
49%
ez egy egészséges család. Csillagjegytől függetlenül!
2014. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz az értelmes válaszokat, szerintem jó kategóriában van a kérdés, ha nem tudtok érdemben válaszolni nem is kell megnyitni a kérdést csak az időtöket pazaroljátok vele...de ha ennyire ráértek felőlem így is lehet .. :D
2014. jan. 18. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Szóval szerinted is 12 féle ember él a Földön! Nőlj fel! -_-"
2014. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Nyilas és az Oroszlán összeillenek, mindketten Tűz jegyűek. Tüzesek, temperamentumosak, nagylelkűek, társasági emberek.

A Rák Víz jegyű, érzelgős, romantikus, szerény. Sok szeretetre és gondoskodásra vágyik.

Aszcendens, és más külső-belső ingerek befolyásolják a személyiséget, szóval ennyire nem lehet sablonosan kezelni.

Szeresd, mert a közös babátok és mert minden ember szerethető :)

2014. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem volt oroszlán pasin nagy egóval de nem volt baj imádtam mert az mellet szeretetreméltó volt.

A mostani párom rák imádom kenyérre lehet kenni higgadt nyugodt személyiség.

Nyilas pasim is volt kibirhatatlan volt szerintem nem volt ki a négy kereke sajnos utólag jöttem rá.

Ja és bocsi nem sértésnek szántam lehet h a nők mások.

2014. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!