Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért lehetséges az hogy a...

Miért lehetséges az hogy a szerdai nap kísért engem?

Figyelt kérdés
Nagy gondban vagyok a szerdával mindig akkor történik velem valami rossz dolog pl csúnyán összeveszek a szüleimmel és borzasztó utóhatásai vannak.vagy életemben először elmentem nyaralni a családommal és iszonyatosan leégtem h majdnem rosszul is lettem.Vagy valamelyik nap olyat estem szerdán hogy csak na pedig évek óta nem estem el,de valamit rendszeresen tartogat.Holott régen amikor boldog voltam folyamatosan a kedvenc napomnak tartottam,de mióta boldogtalan lettem azóta kísért a szerda.

2014. jan. 20. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Válassz olyan munkahelyet, ahol magad osztod be a munkaidődet, és legyen szerda a pihenőnap.
2014. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg néha-néha történik valami veled szerdán. Ritkán. A többit meg az agyad generálja, például szándékos elferdítéssel, etc. De gyakran az emberek elfelejtik az olyan eseteket, amikor nem történik meg az, amit vártak(a te szempontodból például elfelejted azokat a szerdákat, amikor nem történik semmi rossz). Tipp: Vezess naplót a hetedről, és hét végén hasonlítsd össze az eltelt napokat(fontos, hogy mindegyikre objektíven tekints, ergo szerdán ne láss bele közömbös dolgokba rosszakat). A végén látni fogod, hogy mindegyik nap egyforma, rossz és jó dolgok szempontjából.
2014. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2-esnél a pont. A szerda nem rosszabb, mint más nap, csak te tulajdonítasz nagyobb jelentőséget a szerdákon történt bajoknak.
2014. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenkísért engem
2014. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most éppen az történt hogy anyám kidobott otthonról és persze hogy szerdán.Kezdhetek új életet.Szóval nincsen igazatok,nem értem ezt MIÉRT??
2014. jan. 25. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:

1) Miért szombaton írod, hogy szerdán kidobott?

2) Pontosan! Új életet kezdehtsz! Én ebben valami újnak a kezdetét látnám, nem pedig a végét! És ahogy a kérdésedben írtad: Amíg boldog voltál. Ergo valami megkeserítette az életed, és emiatt letört lettél, és mident negatívan látsz. Lásd meg az érme mindkét oldalát!

3) Attól függ, hogy minden ok nélkül dobott ki, vagy valami miatt. Ha valami miatt, akkor az a folyamat már régebben elindult, és pont egy számodra babonás napon történt meg a végkifejlet. Ha meg csak a semmiért, akkor az elég furcsa dolog, és nem a szerdával, hanem édesanyáddal/veled van valami probléma(ezt nem provokatívságból/ szidásból mondtam, és nem is pejoratív értelemben).

2014. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!