Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyek azok a csillagjegyek,...

Melyek azok a csillagjegyek, amelyek képviselőitől egyszerűen jobb távol tartani magunkat, munkahelyen és magánéletben egyaránt? Férfi/nő? Mivel indokoljátok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom én is mondani a skorpiókról és oroszlánokról, mint az utolsó. Gonoszságnak, gőgösségnek nyoma sincs.
2014. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Skorpióként én is kikérem magamnak az elmarasztaló leírás minden pontját. Bár tényleg rengeteg ismerősöm és barátom ért el hozzám képest sokkal többet, engem ez nem irigységgel tölt el, hanem felnézek rájuk, példaképnek tekintem őket, és megpróbálok tenni azért, hogy felérjek hozzájuk!
2014. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Számomra a vizonto mert hárommal is voltam kapcsolatban, szeretem őket értékelik a humorom stb. Kapcsolatban ok igénylik a szeretet hogy kimutasd, kimond, ki sarkítva korulugrald őket ( az utolsó jellemző egyre volt jellemző a három közül) Viszont visszafelé hosszútávon képtelenek kimutatni kimondani az erzelmeiket. Számomra ez elég önző viselkedés. Illetve ha tesznek kedvük szerint az úgy van jól de ha fordítva teszed szinten a szamonkeres a részükről..? Ez mind a háromnál jellemző volt. Hirtelen döntenek és pillanatnyilag lehet jó ötletnek gondoljak de későbbiekben megbanjak de akkor is más hibájakent könyvelik el.


Mérlegektol bocsánatot kerek de számomra semmitmondo jegy, nincs se több se kevesebb benne mint ami, mindig azt mondjak amit hallani akarsz és nem allnak ki a véleményük döntésük mellett hanem sunyiskodva oldják meg a javukra a dolgokat. Sajnálom nyilván a több milliárd emberből ez a pár ember akit én ismerek nem mérvadó de erdekessegkepp írom ezeket! Nem meggyozodes!


Rak a napjegyem

2018. márc. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 BubblyButterfly ***** válasza:

Oroszlán

Azért, mert irigyek, versengőek, taposó a legtöbbjük, nem bírják elviselni ha te jobb vagy bármibe is, irányító típusok.

Tisztelet a kivételnek...

2020. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!