Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen szülő az ikrek, vizöntő?

Milyen szülő az ikrek, vizöntő?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem pedig trollkodásra, oldalakról való kimásolásra. Akit nem érdekel a horoszkóp, az minek olvassa ? Azt is tudom, hogy nemcsak a napjegy számít, de engem most ez érdekel.
2014. febr. 28. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mindketten hírből nem is merik a felelősséget.A gyerek haverjának jók, de ha baj van bújnak más mögé, és mástól várják a törődést, a küzdést, megoldást, mert a szeretik lerázni magukról a felelősséget.
2014. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudnak nevelni, azt hiszik, hogy a nevelés az ha mindent a gyerekre hagynak. A villogáshoz, a gyerekkel kapcsolatos büszkélkedéshez értenek, de ahhoz, hogy tanuljanak azzal a gyerekkel, vagy áldozatot hozzanak a gyerekért, ahhoz ők már önzőek.
2014. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

A sógorom vízöntő, ő "időszakos apa". A legnagyobb bohóc, ha nevettetni kell, játszik, elvan a gyerekkel, esetleg meg is eteti (heti talán 1x), de ha hiszti van, sírás, tehát bármi ami term. velejárója egy gyereknek, akkor átnyújtja, hogy tessék, a tiéd... meg nem tölt a gyerekkel 30 percnél többet egy huzamban, hamar ráun.


Egy ikrek ismerősöm - hiába a válás- a gyerekei mellett van, ha kell az éjszaka közepén, a világ végén is. Pedig az egyik fia már felnőtt. Ha pénze van, tuti az elsők a gyerekei, és dühös bikaként ugrik azoknak, akik csak ferde szemmel néznek rájuk. Lelkiismeretes, fiatalos, laza, gomdoskodó.


Nekem ez a tapasztalatom, ettől más ikrek/vízöntő lehet teljesen más.

2014. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
56%
Vizonto szulom mindig baratkent kezelt, mar gyermekkoromban is. Koran fel kellett noni mellette. En ennyit tudok mondani.
2014. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A vízöntő anyák elég felelőtlenek, nem kifejezetten anya típusok, és sokat követelnek a gyerektől. Viszont a vízöntő pasik felelősségteljesek, csak igen, a gondoskodás fizikai értelemben nem áll túl közel hozzájuk, de nagy nevettetők.
2014. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!