Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyhogy a vízöntők ösztönösen...

Hogyhogy a vízöntők ösztönösen választják a türkizt kedvenc színnek, pedig közülük sokan nem is tudják, hogy ez direkt a vízöntők színe?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem előírás, hanem megfigyelt tény! A megfigyeléseken alapszik a megállapítás. Ezért a színem a kék, ami türkizbe hajlik! :)
2014. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
á, szóval te pont fordítva közelíted, mint én. nem előírás, hanem leírás... érdekes, tetszik ez a megközelítés, köszönöm :)
2014. márc. 2. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:
az én kedvencem a lila pedig vízöntő vagyok
2014. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az enyém meg a piros, pedig halak vagyok (a kéket kéne szeretnem, pedig nem szeretem)... az aljegy is sokat számít.
2014. márc. 2. 23:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Vízöntő vagyok és a sötétzöld a kedvencem.
2014. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Húgomé a rózsaszín.
2014. márc. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Talán van valami kutatás arról, hogy azt választják?

Vagy valami "hiteles" ezós oldalon olvastad? :):)

2014. márc. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A család vízöntöinek kedvenc szinei:


nekem élénkpiros

a húgomnak királykék

a növéremnek erös sárga

a nagyobb lányomnak élénk zöld,

a kisebbiknek naracsságra,

a hugom lányának meggybordó


Ennyit az "ösztönösen a türkizt választják"-hoz.


Mellesleg mindegyikünk kimondottan nem szereti az türkizt, illetve a nem tiszta, nem elénk szineket.

2014. márc. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc színem a türkiz, pedig nyilas vagyok.
2014. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez egyik kedvencem a türkiz, már gyerekkorom óta, ez talán az egyetlen szín, ami azóta is állandó jelleggel tetszik. Van mellette még egy-két másik kedvenc színem is, de ezek régen nem tetszettek úgy, mint a türkiz.


Viszont a horoszkópomban semelyik bolygóm sem áll a vízöntő jegyében, a napjegyem pedig nyilas! :)

2014. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!