Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Föld jegyű nők, a legtökéletes...

Föld jegyű nők, a legtökéletesebbek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak a föld jegyű nők képesek kiváltani belőlem olyan érzelmeket, hogy hűha, nemrég hallgattam Sade énekesnőtől interjúkat. Hát komolyan olyan harmónia, nyugalom és kedvesség, mint pl. az ő szemeiből is sugárzik, csak a föld jegyű nőkben van meg! Annyira örülök, hogy vannak még ilyen nők, mint pl. ő. És persze a saját nőismerőseimre is ez vonatkozik, akik föld jegyűek. Éljenek a bakok, szüzek, bikák, egyszerűen imádom őket, azokra is vonatkozik, akik most gyikeznek:)! Halak/F

2014. ápr. 4. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is föld jegyű vagyok jól esik amit irtál.Mástól is hallottam már,hogy a föld jegyűeknek jó a kisugárzása.24 n
2014. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
jaj
2014. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Halakként kedveled a föld jegyű nőket?


De hát ők túl földhözragadtak hozzád!

2014. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Kikérem magamnak,nem vagyok földhözragadt!Az ellentétek vonzzák egymást! :) Elsö voltam.
2014. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Aranyos a kérdés, nekem is eszembe jutott ez már egy pár alkalommal Föld jegyű pasikkal kapcsolatosan.

Szerintem nagyon függ ez ettől, hogy kinek milyen a karaktere és mit tűr el a másiktól. Én bár korrekt voltam mindig is és türelmes, diplomatikus, de azért van 1-2 kemény dolog, amelyet nem igazán fogadnék el Föld jegyű nőktől :). Mondom, kinek mi jön be, mire toleráns és mire nem ...

2014. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Mintha szombat lenne... :D Olyankor mindig vannak iylen " kérdések ".
2014. ápr. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyszer néztem egy részletes horoszkópot és nekem szinte az összes bolygó a bakhoz kötődik, és sokkal jellemzőbb rám, amit a bakokról írnak, így talán érthető a dolog :)
2014. ápr. 5. 08:20
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem attól függ, hogy ki tökéletes és ki nem. Ismerek mindkét végletből bakot, bikát, szüzet. Némelyikük egy emberi roncs, de vannak köztük vonzók ,sikeres is.
2014. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, hanem a tűzjegyűek, akiket éltet a levegő aszcendens, és sok bolygójuk föld jegyben áll, kevesebb pedig vízjegyben.
2014. ápr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
személyfüggő is talán. két fiúhaverom barátnője szűz,ők nagyon panaszkodnak rá hogy nagy prűdek. De a bak barátnőmmel jól elvan a skorpió pasija, tehát működhet víz és föld jegyek között a dolog, de gondolom a többi bolygó is számít.
2014. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!