Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van olyan oldal ahol ki lehet...

Van olyan oldal ahol ki lehet számolni a pontos születési időt?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Az az oldal, ill. a szakértő már nincs fent,aki nekem bepontosította az óra percet,ingyen.Mert akkor leírtam volna neked.

Legfontosabb eseményeket kellett megadni, testvér, gyerek születés, halálozások, házasságkötés, stb.

Pénzért vállalja biztos valamelyik asztrológiai oldal,sokat találsz,ha beírod a keresőbe.

2014. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Úgy értem, hogy idegen számára. Mama, bába, kórházi orvosi napló működik. Aki pénzt kér azért, hogy majd ő pénzért kiszámítja, azt csalásért börtönbe kell zárni. De azt is, aki fizet neki.
2014. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez a kérdés nálam is kiverte a biztosítékot. Én nem vagyok szkeptikus, valamiféle hitem is van, de ez, s hogy még "érdemi" választ is kap, megdöbbentett.
2014. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

2 es vagyok.Komolyan mondom, már elegem van.


Nehogy már engem csesszetek le, mert válaszoltam a kérdésre.

Nem tudom, hogy akit nem érdekel a téma, és nem hisz benne, minek jön ide?Beszólogatni?



Szívesen kérdező!

Köszönöm, hogy válaszolhattam...:(

2014. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ilyen módszer. De ha mutattok nekem egyet, akkor fejet hajtok.
2014. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Én eddig csak olyanról hallottam, hogy valaki pontos születési adatokból jósolni tud. De hogy azt, hogy ki mikor született... Nekem ez új.
2014. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Laylah ***** válasza:
52%
Miért nem lehet egyszerűen megkérdezni?
2014. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem hiszem, hogy ingyen fogsz találni, de pénzért van több asztrológiai oldal is.


Kedves trollok, nem tűnt fel, hogy az "Asztrológia, horoszkóp" oldalon vagytok?

A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen, hpogy ti mit gondoltok a témáról. A kérdésre tudtok válaszolni vagy sem? Ha igen, válaszolj, ha nem, akkor maradj csöndben.

2014. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


Asztrológiai elemzshez kellett a pontos születési időm. Ahol születtem, a kórházhoz fordultam, és térítés ellenében, ami azt hiszem 250 Ft volt a levéltárból megkeresték (50 évvel ezelőtti iratot) és megkaptam. Ezt javaslom.

2014. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,(én válaszoltam 2 x is a kérdezőnek már)..., tőled kérdezném. hogy mennyi ideig tartott,míg válaszoltak?Nem 2500 ft az véletlenül?:)Egyébként, én nem tudom, régen írták e az óra percet...Mert már magam is 45 vagyok.A nagyobb gyerekem 24,és neki se szerepel az anyakönyvi kivonaton az óra perc,sőt a 21 éves lányomén sincs...Viszont én megjegyeztem.

Anyu nekem se emlékezett már rá,pontosan mikor születtem, annyit tudott, hogy hajnalban valamikor...:)

2014. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!