Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a kedvenc csilagjegyed,...

Melyik a kedvenc csilagjegyed, melyiket utálod, és melyik hagy teljesen hidegen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ikrek
2014. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sárgarépa
2014. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne, így csak az általános leírások alapján írom, nem konkrétan ilyen jegyben született emberekről.


Szimpatikus: vízöntő, ikrek

Ellenszenves: bak, bika, oroszlán

Hidegen hagy: a többség.

2014. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az Ikrekkel eddig hosszú évekig kijöttem, több fiúval, több lánnyal. Igen, hosszú évekig ... ameddig meg nem ismertem sorra mindegyiknek az igazán aljas backstage-et, amit képviselnek. Le a kalappal, hogy mennyire nagy színészek tudnak lenni.

Eddig azt sem értettem, hogy miért húznak ezek az igazán édes, cuki, kedves és művelt emberek a legrondább viselkedésű jegyűek felé, konkrétan már sajnáltam is őket, téríteni is próbáltam többször. Egy pár hónapja minden tiszta lett előttem. Az egyike az olyan jegynek, amelynek képviselői megérdemlik az alapos és szívtelen kihasználást.

2014. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te, hogy mit jelent az, hogy backstage?
2014. ápr. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Én azokat az embereket tartom rendkívül felszínesnek és hitványnak, akik csillagjegy alapján ítélnek meg másokat.
2014. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélek csillagjegy alapján, de tény hogy van némi összefüggés!

Skorpió vagyok és az ikrekkel mindig gondban voltam.Legtöbbjük felületesnek, megbízhatatlannak bizonyult.A kétszínűség és pletyka, meg az érdekből cselekvés sajnos legtöbbre jellemző.


Másik problémás jegy nálam a szűz.A rivalizálásukkal tudnak kikészíteni.


A bikával, rákkal, oroszlánnal jövök ki legjobban.


A vízöntő kedves, de a hirtelen eltűnéseivel kiakaszt.


A többi közömbös.

2014. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ellenszenvesek : vízöntő,szűz,skorpió

kedvenc: bika,nyilas,halak


talan mivel oroszlan vagyok ez meg is erthető...

2014. ápr. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedvenc: kos, bika, bak

utált: mérleg, halak, szűz

2014. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!