Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a mérleg lányok?

Milyenek a mérleg lányok?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyanokat, hogy ez hülyeség, köszönöm szépen.

Az érdekelne, hogy emberileg milyenek, mit lehet várni egy ilyen lánytól?



2014. ápr. 20. 20:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Az élet attól szép hogy mindenki más.
2014. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Laza, diplomatikus. Nem a hűség mintaképe :)Nagyon empatikus jól el lehet velük beszélgetni. De nem akarok általánosítani :)
2014. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Minél nagyobb a súlyod, annál jobban félsz a használatától.
2014. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kimértek. xD



Viccet félretéve:



A Mérleg hölgynek a vitázás és gondolatainak diplomatikus közlése veleszületett kényszer. Csak tegye fel neki a legegyszerűbb kérdést, és ő képes lesz két napon keresztül pro és kontra érvekkel szolgálni. Szereti a hosszú beszélgetéseket, és a vitákat, gyakran fogja fitogtatni bölcs ötleteit a legkevésbé megfelelő időben is.


A Mérleg egy született politikus, nincs szüksége az Ön bátorítására és jóváhagyására, hogy elkezdje két különböző álláspontjának összehasonlítását, és ezzel együtt bebizonyítja a szónokláshoz és vitázáshoz való készségét. Szeleskörű területről válogat témákat, a zakója jellegétől kezdve egészen odáig, hogy megfelelő helyen dolgozik-e Ön. Ugyanakkor amíg a Mérleg hölgy halk hangja visszhangzik a fejében, elvakítja Önt a nőiessége, és nagy valószínűséggel nem tud neki ellentmondani. Abban biztos lehet, hogy mindig neki van igaza, mert senki sem tud következtetést levonni olyan pontossággal és logikával, mint a Mérleg hölgy.


Vitázási hajlama valójában annak a kényszerét jelenti, hogy mindig igazságos és helyes döntést hozzon. Az Ön ideális tanácsadója lesz, de természetesen csak abban az esetben, ha az Ön férfiúi egója el tudja viselni, hogy az Ön szebbik fele mindig mindent jobban tud. Talán villámgyorsasággal tünteti el az Ön pénzét a bankszámlájáról, de vésse eszébe, hogy nőiesebb és elegánsabb partnerre aligha tehet szert. A bája, a mosolya, a járása, még a két órán át tartó monológusai is annak a nőiességnek a megtestesítője, amit csak egy hölgy birtokolhat. A Mérleg feleség követni fogja Önt minden tevékenységében, csoprtmunkára született, így a házasságukat olyan kapcsolatnak tekinti, amelyben mindketten egyenlőek. A kompromisszumokra mindig kész Mérleg csak arra vágyik, hogy Önt boldoggá tegye, és minden esetleges akadályt, ami az útjukba akad, eltávolítsa.


Kifinomult izlésének köszönhetően az Önök közös fészke úgy fog kinézni, amilyet eddig csak a magazinokban láthatott. A Mérleg hölgyhöz hasonlóan, az Ön élettere frisseséget és eleganciát sugároz majd, a színek, a formák, a díszek tökéletes összhangban lesznek, ahogy a gondosan összeválogatott virágcsokor is. A gyermekei rendszeretők és jól neveltek lesznek. Ahogy minden anya, a Mérleg hölgy is mélyen a szívébe zárja őket, de más jegytől eltérően, a Mérleg még a gyermekeinek sem adja át a szívének azt a csücskét, amelybe Ön költözött be. Az anyaság és a feleség szerepe az ő életében a legfontosabb, ezt teljes tökéletességgel végzi majd, ebben ne is kételkedjen.


A Mérleg hölgy személyében egy gyengéd dámát tudhat maga mellett, aki gyakran igazi királynőként fog viselkedni, de ugyanakkor rátermett és igazságos is, aki számára a politikai választások időszaka a legideálisabb alkalom a szónoki és elemzői képességeinek tökéletesítésére. Némely pillanatokban ez biztosan kifárasztja majd Önt, de megéri ezeket a helyzeteket eltűrni, mert az ideális otthonában, az ideális, elragadó és udvarias gyermekei mellett olyan hölgyet tudhat maga mellett, aki tökéletesen nőies, és teljesen mértékben Önhöz illik.

2014. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Azok a mérleg nők, akikkel eddig találkoztam (5) nem a szívem csücskei. Mindegyik finnyás, kényes, nyavajgós. Szépnek szépek, de nyílván azért, mert állandóan a tükörben nézegetik magukat. Megbízni egyikben sem lehet, mert simán kibeszél másnak. Sőt, még a párkapcsolati problémákat is simán kiteregetik, másokat bevonva oldják meg. Mivel önálló, felelős döntésre képtelenek. Ráadásul még hűségesnek sem hűségesek. Vagy nem tudnak nemet mondani a kalandnak vagy pedig csak megrészegíti őket a hízelgés, bókolás.

Ezt nem általánosságban írtam, egy szóval nem mondtam, hogy minden mérleg nő ilyen. Csak azok, akiket ismerek. De mivel ezek száma csekély, a horoszkópra pedig nem nagyon lehet adni, ezért nem kell megsértődni. Kinek nem inge, az nem veszi magára.

2014. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Mérleg nők és pasik kb. ugyanolyanok: sokáig elhittem azta látszatot, amit a külvilág felé mutatnak állandóan: a leges legdiplomatikusabb és szinte legkedvesebb természet ... mindenki felé. Viszont a háttérben mindegyik rendkivül raffinált és számitó természet és nem biztos, hogy a párja érdekeit is nézi minden alkalommal.

Mindemellett rengeteget filozofálnak, túlzottan sokat is, az világ dolgairól, számomra ez már túl sok és fárasztó, de több embernek is. A sok filó és túlzásba vitt gondolkodás rendkivül akadályozza a Mérleget, nőt és férfit, abban, hogy előrehaladjon, konkrétan, hogy gyakorlatias legyen sok helyzetben.

A Mérleg nagyon hasonlit abban a többi levegő jegyre, hogy mindig mindent szeretni tudni, az információkkal egy kicsit (nem túlzottan) manipulálni és ugyanakkor angyon rafináltak is, ugyanilyen az Ikrek és Vizöntő is. Ha kell, akkor pedig simán hazudnak is.

Aki számomra különleges mérleg, az a Soma, ő nagyon termékeny is és sok hasznos könyve volt már kiadva, főleg nőknek.

2014. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Elég sok Mérleget ismertem meg eddig, emiatt is ledöbbentett az, hogy többen irjátok, hogy hűtlen a Mérleg és főleg a nő. Ezen el fogok gondolkodni, érdekesen hangzik.

A Mérleg pasik biztos, hogy elég sokszor kezdeményezik a 3-ast és swingert és egyéb ferde szitukat.

2014. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Attól, hogy mi azt írtuk, még nem biztos hogy mindegyik hűtlen. Bár bevallom, én már nem tudok nem szkeptikus lenni a mérlegekkel szemben. Elfelejettem írni, hogy az egyik nagymamám is mérleg volt. Nem illik holtakról így beszélni, de az egyik legundorítóbb jellem volt, akit valaha ismertem. Szülőnek pedig egyenesen egy nagy nulla. Anyámmal cselédként bánt, csak a legkisebb fiát szerette. Mindent az kapott, a többi gyerek pedig szinte semmit. A másik bácsikám élete ez miatt ment tönkre, mert az anyja nem szerette. Az italba menekült bánatában, kirúgták a munkahelyéről, elvált és most hajléktalan. Anyám is mindig mindent megcsinált neki, mégis csak egy szekrényből kivett használt terítőtt kapott Karácsonyra pl. És akkor még örülhetett. A testvéreimnek és nekem, ha hozott is valamit, akkor is kifizetette a szüleimmel titokban. A nagyapámnak (kos) pedig parancsolgatott, az ágyból fekve csicskáztatta. Annyira lusta volt, hogy végül már fel sem bírt kelni, csak feküdni. A nagyapám szolgálta ki reggeltől estig munka, főzés, takarítás és a kerti teendők mellett éveken keresztül. Késő este zuhant ágyba, sokszor már szó szerint. Utólag is le a kalappal a mások által előszeretettel szídott, önző kos előtt. Szerintem más már rég otthagyta volna a fenébe.

Nem nő, de mérleg a másik ember is, akitől szabályosan undorodok. Minden bátorságomat összeszedve eléálltam és bevalottam neki, hogy mennyire szeretem. Azt is elmondtam, hogy miért. A szemembe azt mondta, hogy sajnos nem lehet, de nagyon kedves tőlem. Már másnap visszahallottam másoktól. Fűnek fának kibeszélt, ráadásul még jól is szórakozott rajta. Egyébként sok mérlegnél látom, hogy még vadidegeneknek is képesek össze-vissza fecsegni. Tényleg csak az információáramoltatás a lényeg.

Kisiskolás unokaöcsém is mérleg. Ő kivétel, őt imádom, de tényleg. Szellemes, okos, kedves gyerek. Mérleg mivoltát viszont már most nem tagadhatja le: 5 csaja van, minden nap a másiknak udvarol. Ezen kívül még sumák is, simán ráken mindent a húgára. A lustaság is megvan benne, rendrakásra rávenni szinte lehetetlen.

Az egyik középsulis tanárnőm is mérleg volt. Sokszor tanítás helyett a kollégáit ócsárolta, vagy másokat beszélt ki. Teljesen mindegy, hogy a családját, barátait vagy mást, csak pletykálhasson.

Mégegyszer mondom, ez csak az én személyes tapasztalatom, semmire sem garancia.

2014. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa miket írtok. Igaz én nem vagyok mérleg, nekem csak az aszcendensem az. De ismerek néhány mérleget, köztük nőt is.

Mind nagyon kedves és jóindulatú, jó a társaságukban lenni. Nem beszélnek baromságokat, túl sokat és feleslegesen sem jártatják a szájukat, de vitázni egyáltalán nem szoktak. Nagyon jól ki lehet velük jönni. épp ezt szeretem bennük, hogy nem erőltetik magukat az emberre, és nem veszekednek, nem vitatkoznak. Ha valamiben nem értenek egyet, akkor elmondják ők hogy látják, meghallgatják, hogy én hogy látom az adott témát, de nem arra törekszenek, hogy engem áttérítsenek az ő véleményükre, hanem kompromisszumot keresnek, közös nevezőt. Egy kos, ikrek, rák, oroszlán vagy skorpió már rég feszültséget szított volna a helyükben, de a mérleg nem, a mérleg szelíd és békességre, nyugodt megoldásra törekszik.

Én is épp ilyen konfliktuskerülő vagyok, lehet az mérleg aszcendensem miatt, nem tudom, de az biztos, hogy emiatt csípem a mérlegeket leginkább.

2014. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem meg az a furcsa, ha valaki felnőtt létére nem bír szöveget értelmezni. Főleg, ha még az elvileg intellektuális csillagjegyek egyikébe tartozik (ikrek, mérleg, vizöntő). Látom le lettem pontozva, holott többször is leírtam, hogy ez nem teddencia, csupán egyéni tapasztalat. Ezek szerint sok mérlegnek vagy szimpatizánsnak inge volt és magára vette, majd megsértődött. Hazudni pedig nem fogok, hogy hízelgő legyen az irományom. Utoljára írom: elhiszem, hogy van normális, kedves mérleg, de az a néhány ember még véletlenül sem az, akivel dolgom volt. Első látszatra valóban bájosak, humorosak, szimpatikusak voltak, de előbb-utóbb mind kimutatta a foga fehérjét. Egyikükkel egy helyre jártam táncolni és mindig hallottam, ahogy másokkal van elfoglalva. Annak is kitárulkozott, akit először látott. És ő igenis ráerőltette magát másokra, mindig kellett valakivel beszélgetnie. A mérleg ugyanis nem bír sokáig egyedül lenni. Legalábbis, ahogy láttam. Azt sem úgy tapasztaltam, hogy elfogadják más véleményét. Az egyetemi tanáromat például semmiről nem lehetett meggyőzni, amit a fejébe vett.Nem érdekelte pl., hogy az egyik lány azért rontotta el az utolsó kiszh-t, mert előző este meghalt az anyukája. Megbuktatta és kész, 1 év csúszás. Pedig a többi jegye 4-5 volt a tárgyból, illetve a többiből is. Másból is írt a héten. Érdekes módon a kos, vizöntő, bak humánus volt és adott időt, hogy feldolgozza a történteket. Hasonló volt a helyzet, amikor kórházban voltam.

Bár ne lenne igaz, amiket írtam, de az. Addig még nem találkozok ellenpéldával, egyedül az unokaöcsémet fogom szeretni a mérlegek közül.

2014. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!