Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek mérleg - bika...

Szerintetek mérleg - bika csillag jegy összeillenek? Ki, mit gondol?

Figyelt kérdés
Párom bika férfi, én mérleg nö. Kiváncsi vagyok,ki mit gondol erröl, esetle más példákat , más csillag jegyeket is szivesen olvasok.

2014. márc. 10. 17:49
 1/4 MRC31 ***** válasza:
Ha hiszel benne akkor kérlek vedd a fáradtságot és olvass alaposan utána mert a horoszkóp nem 1 jegyből áll.
2014. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MRC31 ***** válasza:
Illetve, hogy válaszoljak a konkrét kérdésre: nekem volt ilyen kapcsolatom és mind a mai napig hálát adok érte, hogy megszabadulhattam az illetőtől. De mint feljebb említettem ez összetett és még akkor sem szabad szentírásnak venni, meg kell nézni az aszcendenseket, azt, hogy a Hold melyik csillagjegyben állt az egyén születésekor és sorolhatnám tovább.
2014. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hisszek benne nagyon,csak kivanxsisagbol kerdeztem.en ugy agyok vele,mindenki maga alakitsa az eletet,mindenkinek mas termeszete van, fuggetlenul attol milyen a horoszkopja.
2014. márc. 10. 19:55
 4/4 anonim válasza:
Én mérleg nő vagyok, és nagyon kedvelem a bika férfiakat! Apám is bika, az ő személyiségét, világnézetét imádom. Még nem találkoztam olyan villával akivel romantikus kapcsolatom lett volna, de szerintem menne. Bár ismerek olyan bikát, aki kifejezetten utálja a mérlegeket, ami mondjuk butaság, mert nem mindenki ugyanolyan, vagy "teljesen" mérleg.
2018. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!