Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi mások szerint is...

Halak férfi mások szerint is ilyen?

Figyelt kérdés

"A Halak férfi végletekig romantikus – és végletekig bátortalan. Gyakran macsó álarc mögé rejtőzik, de ennek ne dőljünk be. Ne várjuk, hogy kezdeményezni fog, ha belegebed a szerelembe, akkor sem. Meghódítani talán nem olyan nehéz – igaz, túlzott erőszakossággal elriaszthatjuk. Óvatosan, finoman bánjunk vele. Legyünk királylányok. Ha már a tenyerünkből eszik, akkor is vigyáznunk kell rá: folyamatos bátorításra, visszaigazolásra lesz szüksége – nekünk meg annál több türelemre. Kitartásunknak a mesebeli holtodiglan-holtomiglan lesz a jutalma."

Összeismerkedtem régebben is fiúval és hát, amint ezt elolvastam, ráismertem. Másoknak tapasztalat?



2014. jún. 9. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon általános ez a leírás, sok férfira rá lehet húzni. Számomra a halak egy nagyon érzékeny lelkű jegynek tűnik.
2014. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok nőként :) Mondjuk se én, se a fiú nem vagyunk a határozottság megtestesítője, de ezt úgy kell érteni, hogy az átlagosnál is jobban, és valóban érzékenyek vagyunk nagyon.
2014. jún. 9. 15:04
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Mar megbocsass de a nagy redvás lóf...szt.


Ami miatt ez igazán zavar hogy nem mint embert akarod megismerni hanem mondanak róla valamit,te azt elhiszed és azután belemagyarázod a viselkedésébe. Hiába tesz bármit,ha te hiszel a horoszkópban akkor olyannak fogod látni..látatlanba megítéled.

Ez a veszélyes az ezotériában.

Hogy rámehetnek emberi kapcsolatok.


"pont ráillik"


Épp ez az,hogyha más jegyet olvastál volna,akkor is ráillene mert rávetítenéd.

2014. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Ismerek más halak férfit, és az épp hogy az ellentéte. Nem mondanom azt, hogy minden halak férfi ilyen és nem ebből indulok ki.
2014. jún. 9. 15:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Épp ez az.

Akkor meg mi értelme ha nem illik még a többségre se?

Őt ismerd meg.

2014. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1 éve ismerem és sajnos pont ilyen ahogy leírtam. Csak kérdeztem, hogy más is találkozott -e már ilyennel. Ennyi.
2014. jún. 9. 16:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. 31/F (halak)
2014. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
en az vagyok. hat igen elegge bafrotalan vagyok neha de hat igazabol ezek csak altalanos dolgok
2014. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, akit halak férfit én alaposan megismertem, az egyáltalán nem volt romantikus, talán csak annyi hogy nem romantikus sem, szóval semleges.

Bátortalan sem volt egyáltalán.

Macsónak tűnt néha, azt nem szerettem.

Kezdeményezett gátlástalanul, na akkor talán romantikus volt kicsit.

De a szerelemről gőze sincs. Mint kiderült, a nőkből is kiábrándult, és mindet csak kihasználja.

Ha még óvatosabbab és finpmabban bántam volna vele, akkor meg is szűnt volna köztünk mindenféle kommunikáció. Beszélni ugyanis nem tud.

Ki a fenének kell holtomiglan egy érzéketlen hapsi, akivel semmit sem lehet kezdeni, se szíve, se agya?


Ez a tapasztalatom a valóságból.

2014. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagy részük igen. Az alkoholt/drogot sem vetik meg (Bajor, Csernus). Macsó álarc mögé bújás esete pedig Leó a villából. Nem néztem ezt a műsort, a Kész átverésben láttam ahogy elsrja magát.
2014. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!