Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi mások szerint is...

Halak férfi mások szerint is ilyen?

Figyelt kérdés

"A Halak férfi végletekig romantikus – és végletekig bátortalan. Gyakran macsó álarc mögé rejtőzik, de ennek ne dőljünk be. Ne várjuk, hogy kezdeményezni fog, ha belegebed a szerelembe, akkor sem. Meghódítani talán nem olyan nehéz – igaz, túlzott erőszakossággal elriaszthatjuk. Óvatosan, finoman bánjunk vele. Legyünk királylányok. Ha már a tenyerünkből eszik, akkor is vigyáznunk kell rá: folyamatos bátorításra, visszaigazolásra lesz szüksége – nekünk meg annál több türelemre. Kitartásunknak a mesebeli holtodiglan-holtomiglan lesz a jutalma."

Összeismerkedtem régebben is fiúval és hát, amint ezt elolvastam, ráismertem. Másoknak tapasztalat?



2014. jún. 9. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Elég sok Halak jegyű férfi is nő volt eddig éveken keresztül a környezetemben. A legnagyon hazugok, de igazán a legnagyobbak. Nem hiába sok színész és színésznő is Halak jegyű. Ugyanakkor szeretik a kényelmet, viszont ennék merkantilabb, pénzéhesebb jegyet még nem láttam, nem tapasztaltam. Ugyanakkor nagyon simán lopnak a dolgaidból is, anélkül, hogy megkérdeznék. Úgy érzik, hogy a kisebb-nagyobb értékeid, amelyekért keményen megdolgoztál, az övéjük is egyben.

A Halak nő méghozzá olyan végtelenül irígy és pénzéhes természet, ha érzi rajtad, hogy ügyes vagy és feltalálod magad, akkor lealáznak a föld poráig csak azért, hogy kihasználjanak, mint egy citromot: értékes infókat szednek ki belőled, pénzt is és közben még le is járatnak a hátad mögött.

Borzasztóan bele tudnak vinni bármilyen embert a susnyásba és ott konkrétan szétszedni lelkileg. Igazi stratégák.

A Halak férfi nagybátyám is 38 évesen eddig 3 feleséget fogyasztott el és mostani b.nője mellett is folyton más nőkkel, sőt 50-60 év feletti nőkkel bújik ágyba. Az ilyen érzelmes és romantikus?? Inkább úgy fogalmaznék, hogy tökéletes tükre a Skorpiónak.

2014. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%

A Halak férfi azért lehet szimpatikus sok embernek, mert elég jól átlát helyzeteket, viszont az embereket már nagyon nem ismeri és nagyon hiányzik belőle a gyakorlatiasság is.

Ugyanakkor, mint írtam nagy hantamester, s éppen emiatt, mert nem lehet rajta kiigazodni, a mélyebb gondolkodású embereknek nagyon antipatikus.

Amolyan "kutyának" is lehet nevezni, amely csak ugat, de nem harap és nem is akar, esetleg csupán unalomból, vagy pedig pénz szagot érez.

2014. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Èn halak férfi vagyok!Csak magamról irok.Megvetem az anyagiasságot pénzt ingatlant ékszert stb.... Megvetem a drogosokat alkoholistákat a casinó függöket.Eléggé empatikus vagyok.Eléggé inteligensnek tartom magam.Jò a humorom, könnyen barátkozom, de nehéz a barátommá válni.Álmodozó és meggyözhetetlen realista vagyok.Ha szeretek akkor nagyon,s csak ö van nekem.Akit egyszer leirok, az ott is marad.Nem a halak használnak ki másokat, hanem öket lehet kihasználni.Álarcot éppen ezért használok én is, akár a szinészkedést csak önvédelemböl.Az összes kapcsolatom a barátságokat is holtomiglan gondoltam.Jó humorom van.Megvetem a gerinctelen embereket.Légy türelmes, és hitesd el vele hogy szereted s nem bánod meg.Az biztos, hogy sok idöbe telik.
2014. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!