Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti mennyire hisztek a Csillagj...

Ti mennyire hisztek a Csillagjegyekben? Tehát mennyire lehet igaz, hogy egy Vízöntő-Halak páros nem jönne ki jól?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani ellenpéldát h pl te vízöntő vagy párod halak és nagyon jól megvagytok vagy hasonlókat?

2014. júl. 9. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy-két példa alapján nem lehet következtetéseket levonni, azzal nem vagy közelebb.
2014. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy teljes elemzést nézek minden bolygóállással, vagy semmit. Az, hogy vízöntő és halak, édeskevés. A teljes viszont nekem bejött. Még az is igaz, hogy milyen betegségekre vagyok hajlamos. És ezt nem bemeséltem magamnak, mielőtt valaki írná. Előbb lettek a betegségeim, utána készült a teljes elemzés.
2014. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ez-meg-az ***** válasza:

lol nekem pont apum vízöntő és anyu halak:DDDDDDddd

nem is tartott sokáig hahahahaha. csakhogy megnyugtassalak

a vízöntők nem ragadnak le tulságosan egy partnernél. kell a szabadság nekik, ez nagyon fontos. mikor azt érzik nincs magánéletük, szabadságuk, lépnek. nem hiába volt apumnak 3 felesége is.

ebbe az a vicces, h mind 3 halak volt. és hát mindegyikkel elváltak útjaik. ez azért jelent valamit.

bár ennyire azért nem hiszek a horoszkópban, nem is az alapján választok párt, de szerintem azért ezek nem véletlenek.

csók:*

2014. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! En sajat peldakepp csak baratok esetet tudnam felmutatni. Volt egy baratnom aki tenyleg kozel allt hozzam, nagyon jol kijottunk de nem volt problemamegoldo es ha vitara vagy nezetelteresre kerult a sor mindent megtett azert hogy elkerulje. Ez is szamomra ugy jott le h sz..rik az egeszre o nem fog leragadni piti ugyeknel, inkabb eli az eletet. Amugy volt sok ilyen huzasa, 3 ev utan eljutottam vele odaig h mar 2. Eve nem beszelunk.

Amint gimibe kerultem megismerkedtem egy nagyon jolelku aranyos lannyal, aki szinten vizonto. Elmondtam neki hogy kicsit parazok a kapcsolatunktol es kossunk kompromisszumokat mert egyreszt nem akarom elvesziteni, nagyon jo baratno es amugy sem szeretek veszekedni, de a lenyeg h minden problemat beszeljunk meg! Amiota ez megvan, nem volt vitank nagyon jo a baratsagom vele : ) o is az a szabadabb ember akinek kell a fuggetlenseg stb. Ahogy ezt elobb irtak.

Egyik ismerosomnek aki halak volt egy vizonto pasija aki egy nyomorek volt mert 4 lannyal csalta meg, megbizhatatlan alattomos sunyi kis fa.sz volt.. amugy amit jo tudni, hogy nem mindig a horoszkop a dominans szemelyisegnel meg viselkedesnel, lehet hogy nala pont az aszcendense van "ervenyben"! Nekem pl Halak a horoszkopom es Ikrek az aszcendensem, nalam a Halak a dominansabb de az ikrek miatt nagyon "kettos jellem" vagyok, nem vagyok skizo csak nehezen hatarozok el valamit es allando belso harcaim vannak magammal szemben :D nem mennek ebbe bele bovebben, eleg volt ennyi is. Mindenesetre nezd meg a parod aszcendenset es figyeld meg melyik csillagjegyre hasonlit a viselkedese, szemelyisege stb. : )

2014. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általános elemzésekből olvastam már többfélét is, kicsit pontosabb volt, ahol azt is nézték, ki a férfi és ki a nő, ha már van valami születési adat (hely, év, hónap, nap), az már pontosabb támpontokat ad, de egy teljesen pontos adja a legpontosabbat, tulajdonságra, lehetőségekre. A tulajdonságok már adják magukt, hogy mely tulajdonsággal összeférhetők és melyekkel nem. Egy ismerősöm pont nemrég nézett meg csak magára egy ilyen elemzést, kíváncsiságból, jól meg is lepődött, mennyire igazak rá a leírtak.
2014. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsi, hogy el kell keserítselek (úgy közel 5 év késéssel), de a csillagjegyeknek az égvilágon semmi köze nincs az emberi tulajdonságokhoz. Rengeteg ember bemeséli magának, talán amiatt meg is változik, de ennek semmi/nulla/zéró(csak hogy mindenki értse) tudományos alapja sincs. Szóval ne ez alapján keress párt, hanem inkább ismerd meg az embert.

De nem is értem az ilyen embereket. Komolyan azt van aki elhiszi, hogy attól függ valakinek a személyisége, jelleme, hogy mikor született/hogyan álltak épp akkor a bolygók? Na most komolyan! Ennél nagyobb marhaságot még nem hallottam.

Bocsánat, ha valakinek megsértettem az érzéseit. Ha valaki tud tudományos magyarázattal reklamálni, akkor írjon nyugodtan. De már tököm kivan ezekkel 😣😕

2019. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!