Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek beteges ha horoszk...

Szerintetek beteges ha horoszkóp alapján akarok part választani?

Figyelt kérdés
csak mert mostani barátnőmmel nagyon nem jövök ki eselolvastam kettőnkre vonatkozó dolgokat és nagyon igazak vízöntő-rak kapcsolatnál és nem akarok meg1 ilyet

2014. júl. 14. 15:37
1 2
 11/14 csillámláma ***** válasza:
ez beteges
2014. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem inkább buta, mint beteges


de ha azt vesszük, hogy skizoid emberek sokszor nyitottabbak az ezoterikus dolgok felé akkor lehet végül is beteges is

2014. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

régen sosem érdekelt.

de mikor már az 5. pasim volt hazug/szemét/sunyi/megcsalós állat, kíváncsiságból megnéztem és az összes mérleg volt.

én meg skorpió vagyok.

és onnatól fogva soha mérleggel!!! nem illenek hozzám!!!

összejöttem egy halakkal, vele soha, még egy vitánk se volt és minden szuper.

van akinél bejön van akinél nem

2014. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A 13-adik hozzászólásra az a reakcióm, hogy az ötfős minta egyrészt kicsi, másrészt lehet más közös tulajdonságuk/körülmény ami miatt kifogtad őket. Szóval ne büntesd azzal a férfitársadalom 1/12-ét, hogy rájuk se nézel amíg meg nem vizsgáltad a reálisabb okokat.
2014. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!