Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi-Nyilas nő...

Oroszlán férfi-Nyilas nő párkapcsolat valóban annyira jó, vagy vannak kivételek is? Melyek lennének azok? Nyilas nőnek mindig bombasztikusan kell kinéznie és folyton dícsérnie az Oroszlánt?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom ezt, viszont nem minden esetben találom szimpatikusnak az Oroszlán férfiakat, de lehet, hogy ez élethelyzettől is függ.

Komolyan válaszaitokat előre is köszönöm.



2014. jún. 15. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem nyilas, a volt férje oroszlán. A házasságuk maga volt a pokol. A exférje az életvidám nővéremet teljesen kiszipolyozta lelkileg. A vagyoni perük is 5 évig tartott, mert a férje nem akarta kifizetni a közös ingatlan felét.


De ez nem a horoszkóptól függ, hanem a neveltetésről.

Ha valaki barom az mindegy milyen horoszkópú barom marad.

2014. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van!


Anyósék is oroszlán pasi - nyilas nő...

A pokol a mai napig...szegény páromtól eleget hallottam...csoda hogy ő normális lett olyan környezetben.

1 nagyon szuper, nagyon jó dolgot csináltak csak: a páromat :))

2014. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosat nem tudok, nem volt még oroszlán párom. De az biztos, hogy azok az oroszlán pasik, akiket jobban megismertem, nagyon távolinak tűntek a számomra, annyira más világ, hogy fel nem merült volna bennem az, hogy összejöjjek bármelyikükkel is.

Alig találkoztam eddig oroszlán pasikkal. Akikkel meg igen, azokkal baráti társaságban. Mindig ők azok, akik szeretnek a középpontban lenni, irányítani, de annyira nem szeretnek beszélgetni senkivel, inkább elvárják, hogy más kezdeményezzen, de arra meg reagálni fáj nekik, szóval elég fura fazonok, számomra teljesen unszimpatikusak. Úgy vettem észre, hogy inkább azokkal társalognak, akik nem adják fel, és próbálkoznak nála, nyalnak neki, szóval akik szeretik a kis hülye liba szerepet. Aki egyenrangú félként kommunikálna vele kezdetektől, annak nehéz dolga van...


Oroszlán nőből kettőt ismertem egész közelről, ők valahogy nem voltak ilyenek, jó haverok voltunk velük, nem tudom minek köszönhető ez. Viszont rajtuk kívül a többi oroszlán nőről sincs jó véleményem. Egy hisztis elvált kisgyerekes anyukáról tudnék mesélni...

De itt a férfi a téma.


A rideg és beképzelt mivolta ellenére az oroszlán férfiről mondjak annyi pozitívumot, hogy színes az érdeklődési köre általában, és alapjáraton nem rosszindulatú, talán tudja mi a jó és a rossz. (Oroszlán nő már sokkal rosszindulatúbb fajta.)


Azt hiszem a dícsérgetési igény stimmel.

A bombasztikus nő iránti vágy pedig nemcsak az oroszlán pasiké, hanem az összesé, még akkor is, ha maguk kövér kopasz rondaságok is...

üdv. 38N nyilas

2014. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) Köszönöm szépen az eddigi igazán lényegretörő válaszaitokat, valóban nagyon jól meg vannak fogalmazva és szinte minden szavuk igaz, ugyanígy tapasztaltam és láttam én is eddig. Kíváncsi vagyok a többiek véleményére is.

Halkan megsúgom, hogy másik katasztrófa házasság a Halak és Skorpió között van, amely főleg akkor van a csúcspontján (cirkuszok, tettlegességek, melodrámák is), amikor legtöbbször a Skorpió pasi rájön, hogy a Halak nő mekkora hatalmas stratégia persze csak a saját érdekeit követve.

2014. jún. 16. 16:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon igaz az is, hogy az Oroszlán nő bizony rossz indulatú. Sok infót szeret begyűjteni sok emberről, s szépen-lassan lejáratni egyeseket egy-egy társaságban, főleg, ha azok nem "hódoltak be neki", "nem szolgálják ki". Túlságosan szeret belemászni másik intim szférájába, amelyet a legtöbben persze nem tűrnek el.
2014. jún. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!