Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha két embernek nem teljesen...

Ha két embernek nem teljesen pontosak a születési adatai (óra-perc hiányzik), attól még lehet szinasztria elemzést csinálni?

Figyelt kérdés
pl. a szüleimét nem tudom, de kíváncsi lennék rá
2014. júl. 25. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyis-ugyis szrt sem er.
2014. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nem válasz a kérdésre, kedves első válaszoló. Ha téged nem érdekel, vagy zavar ez a téma, ne látogasd. Én is elkerülöm azokat a témákat, amiben érdektelen vagyok.

Én erre most kíváncsi vagyok, azért tettem fel kérdést, ha nem lennék rá kíváncsi, nem tettem volna fel, hogy miért vagyok rá kíváncsi, az meg nem a te dolgod. Hogy mennyire van értelme vagy sem, az lényegtelen. Ha nem tudsz egy kérdésre érdemi választ adni, akkor inkább ne írj semmit.

2014. júl. 29. 19:45
 3/5 anonim válasza:

sztem nem mert nem tudod a házakat pontosan meghatározni

és az aszcendenset se

és sztem a fokszámokat se

2014. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát ha pl. a szüleimé érdekelne, vagy a szüleim velem való kapcsolata ezoterikus vonatkozásban, arra nem tudnék elemzést készíttetni, mert nekik hiányzik az óra-perc infó? Anyai nagyanyám még a nevét se tudta rendesen bediktálni szüléskor. Olvastam arról, hogy elvileg más dolgokból is lehetne pontosítani a képletet, ez mennyire valós?


Egy időben végeztem családfakutatást, az egyik vonalon eléggé problémás visszakeresni az adatokat, mert nem pontosan jegyeztek fel mindent vagy elvesztek a feljegyzések, már nem emlékszem pontosan, a lényeg, hogy sajnos akadtam már meg ilyen hiányosságok miatt, nagy kár.

2014. aug. 1. 10:30
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
lehet. ezt nevezik napház horoszkópnak, ez is sokat elárul. ilyenkor a nap helyét vedd az első ház közepének. magyarul jobbra is balra is mérj le 15-15 fokot, és akkor ez lesz az első ház. minden ház 30 fokos lesz, mérd ki egyenként és jelöld be. így oszlik fel a 360 fok 12 egyenlő 30 fokos házra.
2018. dec. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!