Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem csak azokhoz szól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem csak azokhoz szól, akik hisznek a horoszkópban! Akik személyesen kerültek kapcsolatba "halak" csillagjegyű emberekkel, azokra milyen benyomást gyakoroltak? Milyen emberek ők?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben, ezért azt mondom, mint a többi.

Az embert a személyisége alapján ítélj meg, ami a megismerésben kerekedik ki, nem számok alapján.

2013. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont úgy szopnak mint a hal amit kivettek a vízből.
2013. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én undorodtam tőlük. nem tudom megindokolni.
2013. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon hiszek, de a barátom halak csillagjegyű... nem értem, mi a kérdés pontosan, de hogy Ő jó ember, az biztos... :)
2013. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, ez a kérdés. köszönöm a válaszokat. mindenkinek, bár írtam, hogy azok ne nagyon írjanak, akik nem hisznek ebben. én sem azért írtam, mert ez alapján ítélnék meg egy embert, csak érdekelnek a vélemények.
2013. nov. 14. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
A kedvesem halak és én imádom hogy tökéletesen kiegészítjük egymást. Nagyon jó humora van, szenvedélyes, kedves, nagyon érzelmes. Nekem csak egy valami nem tetszik benne hogy túlérzékeny ezért nagyon könnyen megbántódik. Amúgy nemcsak a napjegyet kell nézni mert pl.a holdjegy is nagyon sokat számít ami az én páromnál skorpió.
2013. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy Te melyik csillagjegy alatt születtél?
2013. nov. 14. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Bak
2013. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött össze anno egy halak csillagjegyű pasival.

Volt ugyan sok közös bennünk, szeretett is nagyon, rendes is volt, viszont én, mint oroszlán, aki ugye tűzjegyű, a halak meg vízjegyű, így nem igazán volt hosszútávú. Én hevesebb természetűbb voltam, szenvedélyesebb, tüzesebb, határozottabb, ő meg nem. Ő meg inkább olyan nyugodt, visszafogott, érzelmes.

Mindegy, nem boncolgatom, nekem nem jött össze.:)

2013. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Érzékeny típus, mindenbe beleköt még ha ő maga se csinálja jól szóval okoskodó!! By: oroszlán!
2013. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!