Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik jellemzőek a skorpió nőkre?

Mik jellemzőek a skorpió nőkre?

Figyelt kérdés

Olyan választ várok aki ért is hozzá hogy mik a jellemzői a skorpió nőknek?

Köszönöm!


2014. aug. 3. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeretnek enni, inni, szeretik magukat kipihenni és szeretnek szexelni. Vágynak az izgalmas és tartalmas életre, legtöbbje idővel szeretne utódot is és ehhez egy normális pasit.

Azt hiszem mindent leirtam amit tudnod érdemes.

2014. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kössz:)
2014. aug. 3. 20:04
 3/8 MrPifta ***** válasza:
38%
a farkuk a hátuk fölé hajlik, és előszeretettel bújnak be az ember cipőjébe, ezért vigyázz mikor felveszed. Marásuk mérgező lehet, ne tart ilyet háziállatnak.
2014. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Az egyik legnehezebb jegy. Az igazi végletek fekete-fehér,igen-nem.

A Skorpió jegy az egyik legérzékenyebb jegy az összes közül,kívülről keménynek látszanak.

Szereti az igazságot,diplomatikus,teljesen felesleges a hazudozni neki mert úgyis kifürkészik mindent,hihetetlen jók a megérzései, spiritizmus,ezotéria a lételeme könnyedén átlát és megért belőle mindent ez a vérében van nem kell tanulnia,

ne légy az ellensége mert nem pitiáner bosszúálló ,az élet a revánsot aranytálcán fogja neki nyújtani és élni fog vele,az őszinteséget,korrektséget nagyra értékeli még ha ez fájdalmas is számára,küzdő típus kitart még akkor is ,ha már mások lehetetlennek tartják a megoldást,de ugyanakkor képes a mély szomorúságra,depresszióra,elvonulásra,teljes befordulásra,megbocsájt,de nem feled soha,ha kivívtad a bizalmát,szeretetét nem sajnál tőled semmit, a szerelem,érzékiség mestere,

HŰSÉGES, felemel,megtart

2014. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki ért hozzá, nem fog csak a napjegy után véleményt mondani, mert ez ennél összetettebb.


Tegyük fel, valaki skorpió napjegyű, de a bolygói valahol máshol torlódnak, lehet, hogy a skorpió tulajdonságok egyáltalán nem lesznek igazak rá, mert a többi felülírja.

2014. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amit a 4-es írt az nagyon jellemző rám. És én pl sértődős is vagyok. Meg próbálok kedves lenni (bár azt hiszem feleslegesen -.-)
2014. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az 5 ös válaszadónak azt üzenem: én értem hogy mindenki más jellem csak azt kérem tőled. hogy ha te nem hiszel ebben nem kell írni rá választ. Én nem sértegetek senkit azzal hogy szánalmas, lehet te vagy az hiszen semmi témával kapcsolatos dolgot nem írtál csak arcoskodás csináltál
2014. aug. 28. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, szó sincs arról, ki miben hisz. Aki ért az asztrológiához, nem fog csak napjegy alapján véleményt mondani, mert rengeteg egyéb szempont van még. Számít a többi bolygó, számítanak a házak, számít, mi hol helyezkedik el a személyes horoszkópban. Nem lehet egységesen ráhúzni mindenkire ugyanazt. Van, aki nagyon elüt a napjegye általános leírásától, mert mondjuk a személyes képletében semmi más nincs ott, hanem mondjuk teljesen más jegyben van valami bolygótorlódás, ami felülírja a napjegyet.


Kérdező, ez nem arcoskodás, ha egy kicsit utánanézel és alaposabban elmélyedsz a témában, te is belátod, mekkora butaságot írtál most.


Rám már mondta egy ismerősöm, hogy ugyan skorpió a napjegyem, de nem mondta volna meg. Történetesen 3 jegyben torlódnak a bolygóim, skorpióban, nyilasban és bakban, és egy kisebb mértékű hatás jön a bikából. Többet fölösleges írnom, amíg nem jársz utána alaposabban, úgyse értenéd.


Anno ismertem két srácot, ugyanazon a napon születtek (év, hónap, nap), nem voltak rokonok, és teljesen különbözőek voltak, itt jön be a többi szempont (születési hely, óra, perc, amik pontosítják a képletet, biztos vagyok benne, hogy kettőjüknek sokban eltért a személyes képletük annak ellenére, hogy a napjegyük ugyanaz volt).

2014. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!