Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csillag Lilla asztrológus...

Csillag Lilla asztrológus hová tűnt a Tv2-ből? Korábban hetente adott egy-egy általános, összefoglaló prognózist mind a 12 csillagjegyre - elsősorban a fényszögekre kihegyezve -, ami kivétel nélkül mindig betalált! Mi lett vele, hol található meg?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányolom, mert használható útmutatókat adott, szemben a többi "kollégájával", akik másutt ténykednek, és sajnos közelében sem járnak soha a találatnak...


Persze tudom, hogy az általános, mindenkire érvényes, csakis a napjegyekre korlátozott horoszkópok nem lehetnek pontosak és mindenkire érvényesek, de Csillag Lilla pár mondatos heti útmutatói mégis olyan jól voltak "összerakva", hogy mindig, minden ismerősömnél beletrafált a lényegbe!


Olyan kényelmes volt, hogy az ember csak leűlt péntekenként a tv elé, és a reggeli Mokkában megkapta címszavakban, hogy mire figyeljen a következő héten... Tud róla valaki valamit, hogy megtalálható-e valamelyik másik csatornán mostanság?


(Ha nem, úgy jó lenne, ha valamelyik csatorna igénybe venné a "szolgálatait", mert tényleg nagyon hasznos volt, és sokan hiányolják még rajtam kívül, úgy tudom...)



2014. aug. 9. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Elfogyott a mondanivalója. Jó ez így, mert az általánosságok nem túl hasznosak az egyénekre vonatkoztatva! Csak a személyre szabott horoszkóp lehet helytálló, ha nem anyagi haszon ellenében készül!!!

Saját magam tapasztaltam!!! Vissza is fizettettem a pénzt az illetővel, ki ennek eleget is tett.


Vigyázni kell a manapság uralkodó ezoterikus halandzsáktól!!! Minden a PÉNZRŐL szól, nem pedig az őszinteségről!!!!!!!!!!!!

Csak a tudatlanok hiányolják!!!!!

2014. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Eltünése lehetséges okai:

- megvilágosodott és rájött, hogy csak átveri a tudatlanokat;

- isteni sugallatra erkölcsileg magasabb szintre emelkedett és ezért abbahagyta az átverést;

- mivel a jósok is emberek -vagy legalábbis emberszabásúak- a többiek megirigyelték sikerét és kitúrták maguk közül;

- "befutott" és egyéni jósként többet keres.

2014. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Elvitte ez a bagoly:

[link]

2014. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen a sitten csücsül csalásért. :D
2014. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, igazad van, nekem is hiányzik. Valóban használható infókat mondott, valószínűleg előtte alaposan utána olvasott sok mindennek. Van Facebook oldala vajon?
2014. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nah, akkor fussunk neki még egyszer: INGYENESEN, élő egyenes adásban mondott hetente egy rapid prognózist, melyeknek találati aránya meglehetősen MAGAS volt, ellenére annak, hogy csupán nagy általánosságban, érintőlegesen mondta el az egyes fényszögek hatását a 12 napjegyre lebontva!


Tehát: nyerészkedési, lehúzási szándék eleve kizárt volt, nem csak azért mert ingyenes volt, hanem mert amennyiben csupa hülyeséget, a.k.a. "halandzsát" hordott volna össze, annak reklámértéke ZÉRÓ lett volna, azt megállapíthatjuk, nem igaz?


Másrészt: nem kértem se okoskodást, se kioktatást, se minősítgetést az értelmi színvonalam tekintetében, feltettem egy egyszerű kérdést, amelyre ha nem tud választ valaki, akkor plz parancsoljon már megálljt a grafomán késztetésének, köszönöm.

2014. aug. 14. 00:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Első: "csak a tudatlanok hiányolják" - miközben írod, hogy magad is igénybe vettél asztrológiai szolgáltatást - még fizettél is érte, és ráb... faragtál - én nem fizettem, így reklamálnom se kellett, plusz, kitűnő szolgáltatást kaptam, hétről-hétre.... hát nem abszurd, hogy te szólod le mások intelligenciáját?
2014. aug. 14. 00:53
 8/12 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó, neked köszönöm, végre egy releváns válasz! Sajnos nem tudom, hogy jelen van-e FB-on, lehet, érdemes lenne rákeresnünk ;) csak elsősorban arra kerestem volna választ, hogy más csatornán jelen van-e esetleg... (de ment a zöld, természetesen)
2014. aug. 14. 00:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Röviden válaszolok, ide:


[link]

2014. aug. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves dubitus, köszönöm szépen az érdemi választ - mert a zöld kéz - üdv!
2014. szept. 14. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!