Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csillag Lilla asztrológus...

Csillag Lilla asztrológus hová tűnt a Tv2-ből? Korábban hetente adott egy-egy általános, összefoglaló prognózist mind a 12 csillagjegyre - elsősorban a fényszögekre kihegyezve -, ami kivétel nélkül mindig betalált! Mi lett vele, hol található meg?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányolom, mert használható útmutatókat adott, szemben a többi "kollégájával", akik másutt ténykednek, és sajnos közelében sem járnak soha a találatnak...


Persze tudom, hogy az általános, mindenkire érvényes, csakis a napjegyekre korlátozott horoszkópok nem lehetnek pontosak és mindenkire érvényesek, de Csillag Lilla pár mondatos heti útmutatói mégis olyan jól voltak "összerakva", hogy mindig, minden ismerősömnél beletrafált a lényegbe!


Olyan kényelmes volt, hogy az ember csak leűlt péntekenként a tv elé, és a reggeli Mokkában megkapta címszavakban, hogy mire figyeljen a következő héten... Tud róla valaki valamit, hogy megtalálható-e valamelyik másik csatornán mostanság?


(Ha nem, úgy jó lenne, ha valamelyik csatorna igénybe venné a "szolgálatait", mert tényleg nagyon hasznos volt, és sokan hiányolják még rajtam kívül, úgy tudom...)



2014. aug. 9. 09:44
1 2
 11/12 Balázs743 válasza:
A kérdéshez egy másik kérdéssel kapcsolódnék. Kb. 10-12 évvel ezelőtt volt egy asztrológus hölgy a TV2-n, hetente többször is jelentkezett. Hihetetlenül bársonyos hangja volt, és úgy emlékszem, a normál tempónál kicsit lassabban beszélt. Tud esetleg valaki róla valamit? A neve már nem ugrik be sajnos. Szinte mindig mosolygott, és érdekes, szép arca volt.
2015. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Souky ***** válasza:
Eltűnt,mert rájöttek,hogy egy hatalmas nagy szélhámos.
2022. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!