Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Srácként olyan kapcsolatra...

Srácként olyan kapcsolatra vágyom amiben a párom rabszolgája lehetek. Milyen csillagjegyű nőt kéne keresnem?

Figyelt kérdés
Csak ilyen kapcsolatot szeretnék.

2014. júl. 19. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Főleg az Oroszlán csillagjegy szülöttei szeretnek uralkodni. De szerintem más csillagjegy között is akad.
2014. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Kos
2014. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Halöntő
2014. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Egyértelműen skorpió!Szenvedélyes,akaratos,de főbb jellemzői még a birtokvágy és a rejtett uralmi ösztön.Eleme pedig a vas.
2014. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
26%
Szerintem ezt nem az ezotéria kategóriában kéne keresgélned, hanem a szexualitás témakörben. Ugyanis ez egyfajta szexuális irányzat, rengeteg ilyen nő van, nézz szét egy erre specializálódott társkeresőn és ne a horoszkópok alapján próbálj totózni. :D
2014. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem egy skorpió és egy bika nő dicsekedett,hogy,hogy domináskodott és szadizott szexuálisan férfit.
2014. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

Jót mosolyogtam a kérdésen, viszont az előző válaszolókkal teljesen egyetértek: az Oroszlán kifejezetten csicskást keres (99%-ban lusta dolgozni, évtizedekig), számára csakis a megjelenés a legfontosabb; A Bika és Kos nők is nagyon kemények, kb. 95%-ra tudnám őket értékelni ebből a szempontból, a Bika különösképpen folyamatosan ellenőriz, szó szerint minden mozdulatodat, hosszú évekig.

Akik pedig még a legjobban lelki terrorban tart és kemény, túlzott (akár anyagi) megvonásokat alkalmaznak, ha akár,milyen mondatukkal nem értesz egyet: Skorpió, Bak és a Vízöntő is. Az utóbbi kettő pedig teljesen lelketlen is, szeretet teljes ölelést soha nem várj tőlük.

Kérdező, te milyen jegyű vagy?

2014. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Halak
2014. júl. 19. 21:42
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a kos. Sokat rinyál és mindenért idegbeteg.:)
2014. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
35%
Oroszlán vagyok. Néha kicsit szeretek a főnök szerepében lenni, de inkább egyenrangú félként kezelem a partneremet...
2014. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!