Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom időt kért a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom időt kért a kapcsolatban. Elmondta, hogy rossz periódusban van, semmi nem motiválja. Szeretné rendbe tenni életét, hisz tudja ez a kapcsolatra is rossz hatással van. Találkozni azonban nem találkozunk.2 hónapja tart. Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Folyamatosan mondja, hogy szeret, nagyon fontos vagyok neki

Folyamatosan keres, érdeklődik, próbál úgy tenni mintha minden rendben lenne.


2014. ápr. 14. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2014. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 31, ő 32
2014. ápr. 14. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont sok ez a 2 hónap szerintem.

Ha neked ez így nem jó - márpedig gondolom nem - akkor tedd fel neki a nagy kérdést... Folytatjátok-e, vagy sem?!

2014. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:

Hát ha én magamból indulok ki, ha rendbe akarom tenni az életem, és van egy párom akit szeretek, akkor ezt csakis vele együtt képzelem el, hiszen ő a legalkalmasabb arra, hogy támogasson. Lehet, hogy fiatal vagyok és naiv, de mi lehet rosszabb egy kapcsolatnak, mint mondvacsinált ok miatt külön lenni?

Ami nem fejlődik, az visszafejlődik. Annyiszor bebizonyosodott már...

24F

2014. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is így gondolom, hogy ezt együtt kellene megoldani, csak fura, hogy ennyit keres,és még mindig úgy gondolja, hogy ez rendbe hozható, hogy ez független a kapcsolattól, ami most benne zajlik, szeret engem,és igyekszik rendbe tenni a dolgait. Csak nélkülem, ami fura.

Én a részemről ezt lezártam, és meg is mondtam neki. Méltatlannak, és megalázónak érzem ezt, amit ő nem ért. Fura helyzet. Én erre külső személyként tuti azt mondanám, hogy már nem akarja a kapcsolatot, viszont ismerve a párom, tudom, ha így lenne, ezt megmondaná. Értelmetlen egy helyzet.

2014. ápr. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!