Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az, hogy a KOS...

Miért van az, hogy a KOS csillagjegyűekkel kicsit nehezebben jövök ki?

Figyelt kérdés

Néha mintha más nyelvet beszélnénk, meggyőzhetetlenek, csak nekik lehet igazuk, és még sorolhatnám.

Számomra rejtély a javából..



2014. okt. 17. 14:33
1 2
 1/18 Legoman ***** válasza:
A csillagjegyeket a bolygók állásából számítják ki és minden csillagjegyre más-más bolygók hatása érvényesül. Nem a te hibád, a kosra is más bolygók hatása érvényesült, mint ahogy rád is.
2014. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Legoman ***** válasza:
Ezért nem jössz ki vele. :)
2014. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Céltudatosak, megfontoltak, igényesek és szeretnek megalapozott háttérrel biztosra menni. Rengetegszer előfordul hogy figyelmetlenségükkel sokszor akaratlanul megbántanak.

Egyébként ha megérted a kosokat, a legjobb társ tud lenni az életben. Én mérleg FF vagyok, kos passzol hozzám és ez igaz is.

2014. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az állandó rohanás, sürgetés, türelmetlenség elszédít.
2014. okt. 17. 16:34
 5/18 anonim válasza:
Én kos vagyok. Sajnos nem tudok mindenkivel kijönni. Sokaknak túl sok, ami vagyok.(ez ne úgy hangozzék most, mint egy nagyképű szöveg). Egyszerűen én tudom magamról, hogy rettentő előretörő vagyok, nehezen rendítenek ki, amit akarok általában elérem. Önfejű vagyok, de nem önző. Nem mások kárára teszek úgy, ahogy. Egyszerűen ilyen vagyok. Akaratos és határozott is egyben. Nagyon lelkes is tudok lenni, de tudok alkalmazkodni is. És nagyon szeszélyes és temperamentumos vagyok, amit mondanak is. Sokszor tényleg fejjel megyek a falnak. Hát összegezve ezek azok a dolgok, amik miatt nem mindenki jön ki velem. De tudod én speciel senki miatt nem is tudnék és nem is szeretnék megváltozni. Én vallom, hogy ha valaki tud velem tempót tartani, akkor nem jár velem rosszul, sem párkapcsolati, sem pedig baráti viszonyban. Hát ezek alapján elhiszem, hogy kicsit is nehezen jössz ki velük. De azt mondom, ami nem megy, ne erőltetsd, legalábbis velük kapcsolatban. Remélem segítettem. Üdv. :)
2014. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5-ös:

lehet valaki temperamentumos, tempós, pörgős úgy, hogy ne várja el a másiktól, hogy ő is az legyen.

úgy, hogy tekintettel van a másikra is. :)

2014. okt. 17. 19:56
 7/18 anonim válasza:
Így van, ebben teljesen igazad van. Ezért meséltem, hogy nem más kárára. Én úgy élek, hogy teljesen elfogadok mindenkit úgy, ahogy van, amíg az nekem nem árt, engem nem érint...stb, tehát tőlem függetlenül. Én nem védeni akartam a kosokat, csak egy példaként meséltem el magamat :) hogy valahol ez így van. Én pl. a Bakkal vagyok úgy, hogy sehogy. Annak meg én nem tudom az okát , na mindegy. :)
2014. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5-ös:

egyébként nagyon jó emberek, nagyon emberséges emberek.

de nem tudom lehet-e velük teljesen őszintén beszélni, azt tudom hogy utálják ha a hibáikra figyelmeztetjük őket, de ha van egy konfliktus, akkor el lehet-e mondani őszintén amit gondolunk, vagy jobb lenyelni.

nekem az a tapasztalatom, hogy szeretnek kihátrálni a konfliktusból.

2014. okt. 17. 20:31
 9/18 anonim válasza:
Hát figyi szerintem az őszinteséggel nincs gond, én úgy ismerem magam és más kos embereket is, hogy kiválóan tudnak őszinték lenni, na! már most ilyenkor van, hogy túl őszinték is, és ebből bizony akadhatnak problémák, ha érted mire gondolok. Sajnos tudnak nagyon bántóan is őszinték lenni. Én pl egy vitánál is, amilyen gyorsan felhevülve ugrok neki a másiknak, olyan gyorsan utána már le is higgadok, de magamban még képes vagyok órákig is dühöngni, viszont szeretem, ha enyém az utolsó szó. :) Hát ez sem mindig jó taktika, de nem tudom eltűrni, ha nem mondhatom el az igazam. Makacs vagyok. Tudom, hogy sok mindenhez nemcsak a csillagjegyek járulnak hozzá, hanem a habitus, beállítottság meg egyebek. De mivel én is erősen hiszek a csillagjegyek jellemzéseiben, így csak ezt tudom indokként felhozni. :)
2014. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

igen, azt tudjuk, hogy szeretik, ha az övék az uccsó szó. :)


de én arra gondolok, hogy mi van akkor ha a másik fél elmondja azt, amit valójában gondol?

nem finomkodva, hanem őszintén, egyenesen.

megsértődnek, bosszút állnak? éreztetik utána?

2014. okt. 17. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!