Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak pasi, hogy ismerkedtetek...

Halak pasi, hogy ismerkedtetek meg, hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy akinek Halak csillagjegyű a párja, az hogyan ismerkedett meg a sráccal, hogyan alakult ki a szerelem és a kapcsolat.

A Halak pasi mennyire udvarol, hogy közeledett, mindenre kíváncsi vagyok.

Váom a love story-kat :)

Kor, Csillagjegy



2014. okt. 20. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Halak barátommal egy ismerősünkön keresztül ismerkedtünk meg. Csendesebb volt, visszahúzódóbb, de poénkodott, kedvembe járt. Nem mondanám, hogy annyira udvarlós típus. Szeret lépésről lépésre haladni előre, biztosra megy. Nem siet. Ami valamilyen szinten jó.


A kapcsolatunk sajnos korán véget ért. Nem tartom unalmasnak a Halak csillagjegyet, de volt sok nézeteltérésünk. Az én témaköröm pl. szex, extrém sportok, stb. Ő ezt nem tartotta előnyömre. Sőt. Ha a vágyaimról beszélgettünk (ő kérdezett rá) akkor távolságtartó lett, tabuként kezelte. Ezáltal valahogy elriasztottam magam mellől. Végül beláttam, hogy egy visszafogottabb lány való hozzá. Nagyon hűséges és barátságos. Nem tudom, hogy egy tűz jegy, mennyire lenne hozzá való :/


21/L Oroszlán

2014. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En Nyilas vagyok es anno a Halak ex efrjemmel egy cset csatornan ismerkedtunk meg kb.10 eve.Elso randin mar szex,ket honap mulva hazassag es csak 7 ev utan mentunk szet, az egyik oka az volt h megcsalt:-)))


A legjobb baratnom is Halak,o is csalja ferjet, mondjuk ez nem csillagjegy,hanem moral fuggo:-))Az ex ferjem nagyon tudott udvarolni egy hegyteton kerte meg a kezem:-))


Viszont en Tuz jegykent nagyon mas vagyok, a Halak erzekeny, konnyen esik depresszioba,melankoliaba es ha valami baja van akkor magaba fordul es a kis vilagaba menekul:-))A nyilas ennek az ellenetete:-))


Emberileg,baratnak aranyosak ( a mai napig jo kapcsolatom van a volt ferjemmel) de tarsnak nem valasztanam.A jelenlegi ferjem Oroszlan (tuz jegy) es abszolut mukodik a dolog:-)))))

2014. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első 2 válaszolónak, hogy megosztotta velem a tapasztalatát! :)

A 3. válaszolónak is köszönöm, hogy hozzászólt, bár nem értem az okát :)

2014. okt. 21. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi én srác vagyok és lány halakkal ismerkedtem meg.

Nagyon egyszerűen. Udvarlásképpen belógattam a kukacomat és ráharaptak!

2014. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

az akkori párom legjobb barátja volt, szerelem volt második látásra. Őrületes vonzás oda-vissza. Imádtam. Egy dolog zavart, hogy kegyetlenségig tudott tapintatlan lenni.

skorpió, 34

2014. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aki a csillagjegyek alapján próbálja besorolni az embereket az ostoba!!!
2014. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!