Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtetek meg a párotokka?

Figyelt kérdés

szórakozó helyen?

haveri körből?

egy suliba jártatok?

esetleg már kisgyerek korotok óta ismertétek egymást?


Meséljetek...hol találkoztatok először és hogyan jöttetek össze :)


2012. ápr. 7. 18:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
L lemaradt .....párotokkal
2012. ápr. 7. 18:13
 2/11 anonim ***** válasza:
neten ismerkedtünk meg, aztán egy kiállításon találkoztunk :)
2012. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
neten ismerkedtünk meg, koncerten találkoztunk, és aztán egy suliba jártunk. :)
2012. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Anyám kidobott otthonról, bánatomban egy barátnőmmel mentünk piálni egy térre. Ott odajött egy srác tüzet kérni. Összebarátkoztunk. És az utánalevő napokon együtt lógtunk,(közben szereztem szállást) aztán egyik nap elhívta az egyik haverját. És ez a haverja lett később a férjem.

24/N

2012. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a szüleim barátjaival elmentünk szarvasra egy nyaralóban az anyukám egyik ismerőse elhozta a fiát és ott találkoztunk először, sátorokban aludtunk és este kiszögtünk a tóhoz fürdeni egyet, szerencsére nem vettek észre a szülők már ott összejöttünk pedig ott láttam először. ^-^
2012. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:
A jelenlegivel egy közeli Supermarketben, reklámozott AXe sprayket , k-úrvára nem akartam olyat venni, de végül vettem, megkértem segítsen választani...ezzel eltelt pár perc...aztán mondtam neki h 2-öt is veszek és aláírok bármilyen tesztet de kijön velem egy kávéra...
2012. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy táborban találkoztunk és jól kijöttünk, mint barátok....majd egy év eltelt, nem is láttuk egymást és egy könyvtárban összefutottunk...pát hétre rá elmentünk egy közös baráti körrel fesztiválra, onnantól tartottuk szorosan a kapcsolatot, majd sátoros partit szervezett és az egyik sátorban jól egymásba gabalyodtunk..:P onnantól vagyunk együtt (10 hónapja)
2012. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy osztályba járunk.:) Sajnos már nem sokáig.:(
2012. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Timikkee válasza:
Sokat járt arra amerre én és egyszer csak megkérdeszte hogy nem e járnék vele mondtam ahoz meg kell ismerkednni hivogatott az nap este másnap meg csokolt mikor talisztunk és azotta vagyis már 6 éve együtt vagyunk!!!! :)
2012. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
rendőr vagyok. Két kollégám szolgálati autóval vitt haza, megálltak ásványvizet venni. odaszaladt hozzájuk egy férfi, és közölte, hogy kirabolták a fehérneműboltot, és megverték a pénztárost. Mi rögtön odamentünk. A bejelentő pasi lett később a férjem. A kollégámtól kapott egy névjegykártyát, hogy ha eszébe jut valami akkor hívja. Ő pedig felhívta, és megkérdezte, hogy mi a száma annak a helyszínelő lánynak, aki velük volt. Ő megmondta a nevem, ismerkedtünk, hat év múlva egy tökéletes lánykérés volt. Egy év múlva esküvő, ma kétgyerekes boldog család vagyunk.
2013. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!