Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire hosszú ideig kell...

Mennyire hosszú ideig kell kitartóan lassan haladnia a nyilas nőnek ha meg szeretne szerezni egy Szűz (jegyű) férfit?

Figyelt kérdés

Nő nyilas aszcendens szűz

Férfi szűz aszcendens szűz



2014. okt. 23. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Amíg meg nem unja.

Nehéz önmagadnak lenni és magatokban bízni?

2014. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő

És néha pontosan úgy viselkedik mint aki megadja magát aztán megijed az utolsó pillanatban és megint kínlódhatok heteket. Viszont ha kicsit hidegebben viselkedek vele akkor rögtön hív hogy mi van.

2014. okt. 23. 19:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Teperd le, van jobb ötleted?
2014. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A szüzeknek préda kell akit meg lehet hódítani,ha akar téged kezdeményez,de ne. ragadj rá,ne becésgesd.Neki kell lépnie.:)
2014. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy préda kell nekik de én roppantul szenvedek. De akarom és ezért küzdök ha kell akkor úgy hogy hagyom egy kicsit... :)Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 23. 20:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Csábítsd el úgy, hogy ne tűnjön annak.
2014. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. A Szűz férfinek nem préda kell.

2. A Szűz férfi inkább a spontán kialakuló kapcsolatokat szereti, mintsem a szándékos, megbeszélt kapcsolatokat.

3. A Szűz férfi nagyon megfontolt, így még a kapcsolat előtt szereti megismerni a leendő párját, társát, ezért akár évek is eltelhetnek, mire úgy érzi, hogy megtalálta, akit keresett.


Összefoglalva: légy türelmes, ne nyomulj, mert attól megijed, légy közvetlen, inkább legyél nagyon jó barát, ne érezze, hogy kötelezettségei lennének veled kapcsolatban, ne legyenek elvárásaid vele kapcsolatban stb.

Tehát legyél egy nyitott kalitka, amibe berepülhet a "madár", de ha berepül, akkor se csukd rá az ajtót, mert akkor úgy érzi, hogy magától van ott, azért, mert szeret ott lenni, és nem azért, mert be van zárva. A bezártság frusztrálja, de nem azért, mert máshova akar menni. Egyébként hűséges, őszinte, jó társak.


44 F

2014. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És Szűz vagyok, tehát a magam szemszögéből írtam le a fentieket. :)
2014. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Míg utoléri a szűzet.

Ha lassan halad is, valamivel gyorsabbnak kell lenni az utolértnél!

2014. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En Nyilas no vagyok es a Szuz pasik nagyon ramenosek, legalabbis akiket en ismerek.Nekik kell a preda dolog, es nagyon szexcenyrikusak plusz hutlenek a vegtelensegig.
2014. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!