Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férj / Halak apuka?

Halak férj / Halak apuka?

Figyelt kérdés

Akinek Halak csillagjegyű a férje vagy az édesapja, leírná milyen? :) Jó, rossz, kor, család, minden érdek.

Köszönöm! :)


2014. nov. 2. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú évekig ilyen kollégám volt. Békés természetű, aprolékos, iszonyatosan lassú. De mindig, mindent megoldott, csak éppen a maga komótos módján.
2014. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Álcamester.állomvilágban élmintha rózsaszín köd lebegne körülöttük,Kialhatatlan, önző, maganakvaló, pénzéhes, sértődékeny, nemegbizható, es egyaltalan nem csaladcentrikus.

Baja van Istenért nem lehet belőle kiszedni, hogy mi a baja. Valamit kigondol felidegesiti rajta sajat magat es persze az első csaladtagra haragszik akivel összefut, az illető tehet mindenről. Lélekterrorista. Csendes bosszúálló.neadj Isten rosszat mondasz megjegyzi, ugy tesz mintha nem bantana es egy nem vart pillanatban akar 1 ev utan is visszahozza a dolgot vérbosszut vesz.

Pozitivumot nem tudok mondani erről a jegyről, nem talaláltam benne.

Ezt a jegyet kerülném nagyon nagy ívben ha parválasztásrol lenne szó.

Apám, meg egy-ket exbaratnő, jópár ismerős halak.

Ezek az én tapasztalataim ugyh nemkérek kommenteket a leírtakhoz, nektek más akkor örüljetek neki

2014. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem két halak barátom volt, sértődékeny, lassú, hisztis. Soha többet.
2014. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Meglep, hogy ennyi negatív tapasztalás volt. :(

2014. nov. 3. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
2-3-as: nagyon ritkán olvastam eddig a Halakról ilyen pontos jellemzést. Igen, sajnos magam is ugyanezeket tapasztaltam. A Halak jegyűek a legnagyobb kényszerhazudozók sőt sok esetben hajlamosak a lopásokra, akiket eddig ismertem, magam is sajnos nagyon sok mindent tapasztaltam tőlük. Felszínes barátként egy Halak férfit azért még szívesen bevállalok, de egy-egy vehemens full extrás Halak nőtől egyenesen kiver már a hideg.
2014. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas hogy ezotériás hülyeségek alapján előítélkeztek.
2014. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Furcsa előitéleteitek vannak.

Ha megismerkedtek valakivel, rödtön születési idejét kérditek (óra, perc pontossággal) és ha szerintetek - és a hókuszpók szerint - rossz tulajdonság feltételezhető róluk, már nem is lehet haverotok.

Ha - ne adj' Isten - bajba kerültök, a mentőktöl, dokitól is ezt fogjátok kérdeni?


.

Férj és apa szeretete közé nem szadad egyenlőséget tenni, mert ha netán lehet, ott már igen nagy baj van!

2014. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Speciel nekem tapasztalat, hogy sértődös, hisztis, s nem egy ember alapjn...
2014. nov. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban ilyenek, ráadásul ha férfi az illető, az minden, csak nem hűséges. Minden nőt meg akar szerezni, folyamatosan csalja a barátnőjét.
2014. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én halak férfi vagyok. Nem hazudtam nagyot már 4 éve, most akkor miről beszélünk? Tény, hogy volt egy időszakom, amikor kb. mindenkinek hazudtam. Azért volt, mert nem éreztem magam senkinek és semminek. Azóta megtaláltam a saját utam, legalábbis a kikövezés eleje megvan. Viszont van egy nagy előnye ennek: mivel tudom, hogy kell hazudni, észre is veszem, ha valaki hazudik. Nem nagyon lehet átverni és ez a mai világban igencsak hasznos dolog. És már vettem is hasznát, mikor majdnem milliós hitelekbe akart belehúzni egy csaj mézesmázosan, hogy rohadna meg a rohadt r.b.nca!! :D:D:D
2014. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!