Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan apuka, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan apuka, aki otthon van/volt gyeden/gyesen a gyermekkel? Hogy érzed/érezted magad?

Figyelt kérdés

Nem volt ebből gond, úgy értem, kisebbségi érzés, hogy a feleség keres, jobban, mint te, te meg otthon?

tudtál nőként tekinteni a feleségre?

Őszinte válaszokat várok



2014. okt. 14. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt otthon a férjem 4 hónapot. Külföldön élünk, itt Ausztriában úgy van, hogy az anya 30 hós koráig lehet itthon vele maximum, utána vége a gyesnek, kivéve, ha apuka bevállal min 2 max 6 hónapot, akkor tovább folyósítják. Nem a pénz miatt maradt, mert volt munkahelye, szóval az hogy ő elment gyesre az inkább anyagi visszaesés volt arra a pár hónapra, mert kevesebb volt, mint a fizuja amúgy.... Egyszerűen csak megkérdeztem a 30 hónap lejárta előtt, hogy van-e kedve, ő meg mondta hogy persze, úgyis olyan keveset van itthon, megbeszélte munkahelyen, mondták neki oké, és itthon maradt. Végül csak 4 hónap lett belőle, mert 4 hónap után a munkahely már cseszegette, hogy már elég legyen, szükségük van rá, de nagyon élvezte, hogy több időt tölthetett a fiával (akkor ugye már 2,5 éves volt tehát nem csecsemő). Amúgy sokat dolgozik, kevés minőségi időt töltenek együtt. Rám ugyanúgy nőként tekintett.
2014. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férjem van itthon gyeden a fiunkkal 7 hónapos kora óta, már több mint fél éve. Szereti, de nagyon-nagyon fárasztónak tartja. Azt mondta, hogy nem gondolta, hogy ennyire kemény, de élvezi. A kapcsolatunkkal nincs probléma, örül, hogy sokat keresek, hiszen közös érdekünk, hogy minél több legyen a családi kasszában. És mindig is én kerestem többet, így el sem kellett volna vennie, ha ez zavarná. Ugyanúgy nőként tekint rám, viszont több a szex, mert én kevésbé fáradok el a munkában, mint a babázásban amennyire elfáradtam. Azt mondta, ha újrakezdhetné, ugyanígy döntene. Pár kismama szokást már felvett, például a pletyizésben nagyon ügyes, és élvezi, hogy a játszótéren ő az egyetlen apuka. :-) Mondjuk mi tudatosan készültünk, nem volt neki új se a pelenkázás, se az etetés, és előtte is sokat volt a fiunkkal, hogy a fiunknak se legyen nagy a változás.
2014. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen pozitív a dolog. A férjem maradt otthon a TGYÁS után a kicsivel. Ahogy én hazaértem, ő rohant a haverjaihoz, mivel ő egész nap otthon volt a gyerekekkel... Kérdeztem, hogy és én mikor lehetek a férjemmel, de csak néma csend volt a válasz. Ja, és szinte fel sem áll neki, mióta otthon van. :( Ki tudja, összefügg-e a GYED-en léttel, de válunk. :(
2014. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!