Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek férfi mérleg aszcendense...

Ikrek férfi mérleg aszcendensel milyen ember?

Figyelt kérdés

Itt gondolok mindennapi életre

Párkapcsolatban

Társaságban

Előre köszi a válaszokat :)


2014. nov. 30. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudom, hogy mi az aszcendesem? Csak mert ikrek vagyok. :)
2014. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neten írd be:D mi az aszcendensem és ott születési dátum alapján kell megnézni:)
2014. nov. 30. 14:52
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. nov. 30. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi :) Hát, úgy alakult, hogy Ikrek vagyok mérleg aszcendenssel... :D
2014. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is... :) nem nagyon hiszek az ezos dolgokban de ez úgy meg tetszett és tök viccesnek találom sok hülye nem létező kérdésre megy 20 válasz amit meg lehetne magyarázni aki ebbe tapasztaltabb arra meg 1 válasz se jön :D
2014. dec. 1. 02:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, hogy először megnéztem az aszcendensemet, kijött a Skorpió. Elolvastam, és csodálkoztam, hogy 100%-ig illik rám. Aztán kiderült, hogy nem is akkor születtem, hanem 2 órával korábban... :)
2014. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nálam is az történt ahogy elmesélted xD de mondjuk bele olvastam az összesbe mindegyik illik rám :P
2014. dec. 2. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!