Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy bikahoz megis melyik...

Egy bikahoz megis melyik horoszkop passzol?

Figyelt kérdés
Bika lany vagyok.. Eddig 3 hosszabb kapcsolatom volt, az elso egy bakkal, aztan egy rak es egy oroszlan! Jelenleg egy kos a parom! A legnagyobb hatast ram az oroszlan gyakorolta de o bantott meg a legjobban, a rak lapos volt megis a leghosszabb kapcsolatom, a bak pedig mukodhetett volna (legalabbis ugy gondolom) ha par evvel kesobb talalkozunk! A kos parommal jol megvagyok meg is tudni szeretnem a csillagok szerint melyik jegy szulottje lenne nekem az idealis :)
2014. dec. 2. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg a bika de én ikrek vagyok szóval inkább ikrek
2014. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elolvastam baknak :)

A Skorpió az igazi. Féktelen szenvedélyével szét tudja törni a Bika tartózkodását, és a szerelem minden stációját végigjárják az ártatlan flörttől egészen az extázisig. A Rákkal minden téren szót tud érteni; az otthon és a gyerekek töltik ki életüket. A Halak nyugalma is jó hatással van a Bikára, cserében biztonságos hátországot teremt társának. Még azt is képes elnézni neki, hogy szétfolyik a pénz a kezéből. A Bak rideg józanságát képes megtörni szeretetével, és vénuszi erotikával annyira magához láncolja, hogy többé el nem tudja csábítani.


de én az ikreket ajánlom xD

2014. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Bika nő vagyok és Ikrek a párom.Nem ajánlom,borzasztó nehéz vele!!
2014. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Istenem akkor miért vagy vele együtt?:D
2014. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Istenem,biztos azért mert szeretem!
2014. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) ha ajanlod az ikreket miert nem irtal a bikaval valo kapcsolatarol? :)
2014. dec. 2. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Szigorúan a kérdésedre ("Egy bikahoz megis melyik horoszkop passzol?") válaszolva:

A SAJÁTJA!

2014. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
skorpió
2014. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!