Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nőhöz a rák férfi passzol?

Rák nőhöz a rák férfi passzol?

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
A rákhoz még passzol a petrezselymes újburgonya meg az uborkás tartásmártás is
2012. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
elvileg ugyanolyan, csak férfi kiadványban - ha a csillagjegyet nézzük, de ott van még az egyénisége.
2012. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az egyéniségében semmi extrém nincs, de ha valamit eltervez akkor azért addig harcol amíg meg nem szerzi. Eléggé temperamentumos és nyitott sok dologra.
2012. márc. 8. 18:37
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Te megmondod az ember tulajdonságát, meg hogy mi passzol hozzá abból hogy mikor született? Ezt te beveszed? ...
2012. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, nekem és a páromnak a horoszkópunk alapján és a személyiség tesztek alapján sem kéne összepasszolnunk. Mégis 2,5 éve élek vele boldog párkapcsolatba. :P


Ennyit a csillagokról és a személyiség tesztekről.

2012. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
31%
Menj a rákba.
2012. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Rák férfi - Rák nő

"Jól megértik egymást, ennek alapján összetarthatnak. Bonyolult érzelmeik, és hasonló felfogásuk a családról, inkább a bajok forrásává válik. Elég ritka az a pillanat, amikor vágyaik megegyeznek. Olyankor azonban pozitívan hat nyakasságuk is. Nehezen viselik el, ha mindketten lehangoltak, vagy amikor páncéljukba húzódnak vissza. Ezt a szerelmet könnyen megölheti az unalom. Nyugodt, békés, langyos vízben hátrálnak egymástól, kielégítetlen vágyakkal."

itt még többet olvashatsz erről:

[link]

2012. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. márc. 9. 13:08
 9/12 aasda válasza:
barátilag nagyon jó, párkapcsolatilag nagyon nem jó!
2012. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nemtom, csak azt, hogy a halak-rák nagyon jó páros. Nagyszüleim is így vannak, 45 éve boldogak együtt. Én rák vagyok és nekem is halak teccik.
2012. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!