Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő - ikrek férfi mit...

Kos nő - ikrek férfi mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat kérnék!!
2014. dec. 3. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha olyan kapcsolatot akarsz, ahol a nő, ollót vág a faszihoz, ha valami nem tetszik neki, meg szarrá csalják kölcsönösen egymást, akkor vágj bele.
2014. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Két férfi egyszerre? Nem sok kicsit?
2014. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sweet three? :D Yeh Dude crzy!!!!!!!!!!!! :D
2014. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

"Csak komoly válaszokat kérnék"

Rendben: felejtsd el az asztrológiát és más bohócságokat. Tök komolyan mondom. Ahelyett, hogy marhaságokban hiszel, megpróbálhatod az önismeretedet javítani, és akkor az talán többet segít abban, hogy sikeres párkapcsolatot tudj kialakítani.

2014. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Én hiszek az asztrólogiában..

szüleim kos-ikrek. mindkettő szabadságra vágyik,pont ezért nem is tudták összeegyeztetni azt gyerekvállalásnál. vmelyiknek engedni kellett volna,nem jöttek ki jól.

el is váltak,csak pár éves voltam.

de hosszáteszem,h ezt nem csak horoszóp,hanem sok más tényező is befolyásolja,persze az igazi énedet nem éredemes megváltoztatni,de egyes tulajdonságot igen.

ez csak egy példa a sok közül,de lehet vkinek összejött.

az ikrek tényleges párja az asztrólogia szerit a nyilas. de nem hiszem h ez határozna bármit.

a férfiaknak eleve a nőisen nők tetszenek. függ attól is h az ember milyen életmódot folytat,mennyire tudnak beszélgetni..

2014. dec. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha nem testi-leki-érzelmi vonzalom alapján, hanem a horoszkópot figyelve választ magának párt valaki, annak koponyájának agyüregében meg kéne gyújtani a gyertyát.
2014. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szüleim ebben a felallasban élnek együtt hazassagban 31. Éve. A szabadság meg van adva mindkét félnek ugyanis mindig szerte széjjel voltak munkából adodoan, illetve később is mikor meg születtünk batyammal... négyen négyféle:-) Apukám nagyon szereti mai napig Anyukamat, fordítva hat, szereti ő is de nagyon nehez megfelelni neki illetve a kedvében jarni semmi sem elég jó neki. Felszines, és ellentetes. Nem jó neki az otthon ülés de ha tarsasagba se jó neki.

Én rak vagyok de az aszcendensem illetve a tobbi bolygom is ikrek illetve oroszlan jegyben áll:-) Egy kos napjegyu Illetőt néztem ki magamnak egyenlore platoi mert évek óta nem talalkoztam vele mert külföldön dolgozik:-) De a közös pontok megvannak hogy barmi kisülhessen belőle...:-)

20/n

2017. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!