Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyon bolondnak néznétek, ha...

Nagyon bolondnak néznétek, ha azt mondom olyan az igazi szerelmem, aki meghalt és nem is ismertem?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy férfiaval aki a mai napig a párom,viszont a testvérét nem ismertem csak láttam fotón,de mikor én először megláttam,egyből éreztem h ő az igazi.

Vele lehet jól kijöttem,de a tesójával többször veszekszünk.

Tűz és víz vagyunk, a tesójával meg passzoltunk volna.

Egyszerűen nem bírom elfelejteni.

Egész életemet végigkiséri. Nem tudom h létezhet-e ilyen,vagy csak én vagyok ilyen hülye.

És a sors nem hiába hozott össze a tesójával,h szenvedjek mellette,olyan szerencsétlen vagyok. Nem lehetek soha boldog csak álmodozok róla. A szívem mélyén érzem.



2015. jan. 13. 15:28
 1/8 Legoman ***** válasza:
Nem ő az igazi szerelmed, aki meghalt. A sors nem azért hozott össze vele, hogy te meglásd azt a személyt. Valami más célja van veled, de ezt csak később tudod. :)
2015. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Legoman ***** válasza:
de ezt csak később tudod meg. :) Lemaradt egy szó, bocsi. :)
2015. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy nincs rendben a kapcsolatod, valami hiányzik belőle, ezért kivetíted az érzéseidet valaki olyanra, akit nem is ismertél. Ez egy kockázatmentes, veszélytelen "szerelem", róla bárhogy lehet álmodozni, a róla kialakított képet bárhogy lehet alakítani.
2015. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1.Nem ismerted a testvérét honnan tudod passzoltatok volna és még az is kevés ha a testvére mesélt róla....

2.Meg ha csak a kinézete fogott meg akkor találsz vagy 100 ezret aki hasonlít rá vagy ugyan úgy néz ki

3.Ha élne se jönne veled össze,nekem is van bátyám rossz lenne bele gondolni ha a nője rám akarna mozdulni tuti elutasítanám meg le k*rváznám ha csak magamból indulok ki

2015. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja de ha élne biztos nem a mostanit választanám. Hanem a tesóját. És boldogan élnék. Nem tudom miért de ezt képzelem.
2015. jan. 13. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostani párodtól tudsz ismeretségetek előtt elhúnyt testvéréről.

Ha élne is, akkor sem ismernéd, mielőtt mostani párod megismerted volna.

.

"A szívem mélyén érzem."

Próbáljad meg koponyád felső részébe zárt szervedet használni.

2015. jan. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért szenvedsz egy kapcsolatban, ahelyett, hogy azt mondanád, "vége"?
2015. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem a te érzéseid, hanem lehet érzed a volt barátnője érzéseit.
2016. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!