Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exemmel 1,5 eve vege. O volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel 1,5 eve vege. O volt az elso igazi szerelmem. Boldog parkapcsolatban elek. Exemmel szoktam beszelni. S mindig mondja hogy nagyon hianyzom neki s nagyon szeret dee tudja hogy nincs eselye mar nalam?

Figyelt kérdés
Reggelre vele almodtam epp azt hogy beszelgettunk s vegen megpuszilt ez mit jelenthet?
2013. aug. 11. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rib-nc vagy.
2013. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az vagy tee!!!
2013. aug. 11. 18:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Fordulj fel! Eleg szegyen h ismeretlenul velemenyt alkotol barkirol is gratulalni tudok csak.
2013. aug. 11. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted nem vagy r×banc? Valószínűsítem, hogy te hagyta ott őt, utána meg szórakozol vele. Nem tudod lekoptatni egyszerűen, inkább elülteted benne a remény érzését... vagyis igen, r×banc vagy.
2013. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi a f-sz van veled? Kozolve lett vele higy van paratom s hogy szeretem.! S szerinted tud az almomrol?? Ismetlem ez alom volt!! Ha meg nem tudsz normalisan szolni fogd be b-azd s kozlom azert lett vege annak a kapcsolatomnak mert baratnomnek irta hogy szereti s en vagyok rib-nc!! Takarodj a f-sz
2013. aug. 11. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha boldog párkapcsolatban élsz, akkor foglalkozz a mostani barátoddal. A régit felejtsd el, hagyd békén, hamarabb túlteszi magát rajtad. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert ha lát és beszéltek, nehezebb lesz neki.

És ne gyere azzal, hogy te mint barát szereted, de ő veled nem úgy van. Ne kínozd szegényt. Hagyd békén! Felejtsd el! Az ő érdekében...

2013. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
O is abban a faluban lakik mint en. Nagyon kevesen lakunk itt s altalaban lat meg ha nem is akarom. Igen mar probaltam hogynem irok vissza aztan irt ujra s mondta,hogytudja hogy nem erzek iratna semmit de neki az mar jo ha beszelunk
2013. aug. 14. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!