Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta sóvárgok a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta sóvárgok a szerelem "szerelmem" után, de mindhiába. Már kérdeztem jóstól és asztrológustól, de az igazi szerelmet egyik sem tudta "előrevetíteni"! Mi a titka annak, hogy az IGAZIT vonzhassam be?

Figyelt kérdés
(Miért csak olyan férfiakkal találkozom, akiktől nem igazán vagyok "beájulva", attól függetlenül, hogy szeretetre méltó egyik-másik.)De hazudnék, ha azt mondanám hogy erre vártam...
2011. okt. 10. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2011. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nehéz párt talalni.. :S
2011. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
menj ki az utcára, éld az életedet, ne jósoknál b*szd el a pénzt.
2011. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer voltam szerelmes, s az már kb. 2 éve volt, s azóta sem lettem szerelmes, persze van aki tetszik, de hozzád hasonlóan az én esetemben is csak tetszésről van szó és nem szerelemről. Szerintem nem érdemes asztrológushoz meg ilyenekhez járni, ez nem egy olyan dolog, amit előre megjósolhatnak neked, ez magától jön. Pl. nekem pillanatnyilag nagyon tetszik valaki, mind külsőleg, mind belsőleg bejön nekem, emiatt pár napja azzal próbálkozom, hogy jobban megismerjem, s ha ő erre reagál megpróbálok vele összejönni mert úgy érzem, ha észrevesz és figyel rám képes leszek belészeretni és újból szerelembe esni. Szerintem a szerelem nem olyan dolog, ami rögtön kialakul, ha meglátsz valakit, aki bejön neked, szerintem ez a megismerkedés folyamán alakul ki, szóval próbálj több pasival ismerkedni, mert úgy könnyebb lesz egyet kiválasztani, aki számodra minden szempontból tökéletes, én is igy választottam ki ezt a pasit, aki most bejön.
2011. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Túl sok szappanoperát láttál eddig, az a gond...


Na jó, nem ismerlek, nem tudom mi a helyzet nálad, de egyszercsak eljőn az is akire vársz, ha mondjuk nem vagy kicsit bogaras...


Ha leirod ide, hogy milyen pasit keresel, akkor talán normálisabb véleményt is irhatunk neked.

2011. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megtalal mjd teged is. Aztan egyszer annak is vege lesz. Utana mar nem fogsz utana annyira sovarogni, majd meg fogod latni. ;)
2011. okt. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl nagy igényeid vannak túl kevés ésszel? Jósoktól meg asztrológusoktól várod a szerelmet? Isten mentsen egy ilyen nőtől.
2011. okt. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:

Jaguar Warriornak igaza van :) amint rendbeszeded magad, és értelmes dolgokkal foglalkozol, jönni fog a szerelem is.


"igazi" meg nincsen, csak a nyálzós filmekben, felejtsd el. lsz olyan, akibe beleszeretsz, sok, és közülük lesz egy, aki ugyanígy érez irántad, a körülmények is jól alakulnak, és ő lesz számodra az igazi.

2011. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!