Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Altalaban milyen az ikrek, es...

Altalaban milyen az ikrek, es rak szerelmi elete/parkapcsolata?

Figyelt kérdés

En ikrek vagyok es nagyon csapodar, mint tudjuk az ikrekrol... Baratom rak es szerintem most lettem eloszor szerelmes (meg magam sem hiszem el)

Kerdesem az lenne, hogy valaki van/volt ilyen ikrek-rak parkapcsolatban?

Elozo (modhatni eleg hosszu) parkapcsolatomban skorpio volt a masik fel, es a rak mellett sokkal nagyobb az osszhang. Meg ugy minden mas.



2015. jan. 19. 23:29
 1/9 anonim válasza:
8%
Ezo rovatba máskor. Egyik nőm ikrek volt. Na soha többá ikrek nőt. :D Idióták.
2015. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen azok vagyunk, kell tudni minket kezelni.

Ha meg verni akarod a farkad a kerdesekre, van itt boven olyanbol is. Ez nem egy olyan stilusu kerdes. Szerintem full jo kategoriaba irtam. Napacsi

2015. jan. 19. 23:37
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát mi 6,5 évig voltunk együtt. Ugyan ez a felállás: Én ikrek (nő), Ő rák. Igazából nagyon szerettük egymást, de Én rájöttem, hogy nem bírok egy helyben megmaradni. Ezt értsd úgy, hogy nekem mennem kell koncertekre, kirándulni, társaságba menni... stb. Mondhatni szépen váltunk el. Hűséges volt mindkettőnk. De Én nem tudom egy szobában leélni az életem... főleg nem ilyen fiatalon... A mai napig számíthat rám. Nem tudom, de őszintén szólva nem is akarom ezt az időt kitörölni az életemből, mert igen is szép időszak volt. Csak most már vége.


22N

2015. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
94%

rák vagyok. amilyennek magamat ismerem:

otthon ülő, türelmes, megértő, figyelmes, elfogadja és él az az élet adta lehetőségekkel, és örömökkel. nem vagyok küzdő típus. szeretem a kényelmet, a veszélytelen életet, ugyanakkor a hivatásomban ami van magamutogatás (zenész vagyok) annyit szívesen, örömmel bevállalok, de nem viszem túlzásba.

2015. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

és ezek jellemzőek a párkapcsolatomra is.

a szexben ugyanakkor az extrémebb másoknak talán perverzebb dolgokat szeretem, (a rák a többiekkel ellentétben hátrafelé jár) de mindig a kedvesem örömét keresve (a rák bár hátrafelé jár, de JÁR!)

2015. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ikrek vagyok.De elég kalandvágyó.Viszont több bolygó rák jegyben áll a képletemben szóval igen szélsőséges vagyok.Még kinai jegy szempontból is.Mert tűz Nyúl vagyok, tigris aszcendenssel, szóval baromi nehéz megtalálni az egyensúlyt a kapcsolataimban, és nem is találtam olya embert aki kiegészitene.

27 N

2015. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat igen, kevesen viselik el ugy igazan az ikreket azt kell, h mondjam. Baratom nagyon nem otthon ulo tipus, es ot is vonzza a veszely pont ugy, mint engem. Szerintem sok kapandot tartogat meg szamunkra a jovo
2015. jan. 20. 19:43
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Az ikreknek nincs is szerelmi élete.

Nem tud szerelmes lenni.

Maximum ha megszokott valakit, aki jól bevált neki szabadidős partnerként és elég jól kiszolgálja őt otthon, akkor ahhoz képes ragaszkodni, de akkor már rég késő általában, mert a másik fél kiábrándult rég az ikrek ridegségéből.

Talán egy másik ikreket tudnék neki ajánlani,a többi jegy nem nagyon passzol hozzá. Főleg nem egy rák, vagy egy nyilas, na a nyilas akivel nagyon nem jó a kapcsolata.

2015. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez így van.

Én ikrek vagyok barátnőm halak de nem igazán jövünk ki jól. Amit a szerelemről írtál az pont úgy van...

28/f

2015. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!