Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bakok mennyire érdekemberek?

A Bakok mennyire érdekemberek?

Figyelt kérdés

A Bak fiúkról és lányokról mik a tapasztalatotok?

Mennyire érdekemberek?

Mennyire kétszínűek?

Mennyire megbízhatóak?


2015. febr. 22. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Agresszívak és sértődősek,ettől függetlenül nem kétszínűek.Feltétlenül megbízhatóak legalább is minden baknál ezt tapasztaltam.Leginkább föld jegyűekkel jönnek ki de akad köztük vizi és levegő jegyűek is.

Ám a bakoknál már gyakori a szoknyavadász is.(fiú bakoknál) több infó majd lentebb és az interneten is vannak róluk ez-az.

2015. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Missi_Key ***** válasza:

eléggé

nem nagyon

titkokkal igen, határidőkkel nem.

2015. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Adrinak igaza van.

Én bak vagyok, és ilyen vagyok.

A második válaszolónak is részben, de bármilyen titkot rám lehet bízni, nem adom tovább.

Érdekember nem vagyok, de tudom, ki vihet előre.

És jó szívem van, sose bántok mást, de engem se bántsanak ok nélkül, mert ölni tudnék ezért, sőt, ha mást bántanak, azért is.

El se felejtem, különben.

Bitch vagyok sokszor, de ez csak a felszín, a lelkem mélyén nagyon érzékeny.

2015. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, titkokkal IGEN, határidőkkel NEM!

Fordítva olvastam.

Így ez is igaz, titkokkal igen, határidőkkel nem mindig, de minden elkészül, csak "fontolva haladok".

2015. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. febr. 24. 06:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés jó és bizony én is sokszor láttam azt, hogy a Bakok érdekemberek. Legyen nő vagy férfi, mindig a pénzes, befolyásos kapcoslatokat keresi. Ugyanígy a Halak is.
2015. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bak lány vagyok és egyáltalán nem vagyok érdekember. Az általános jellemzésből nagyon sok minden illik rám, de van pár dolog, ami abszolút nem jellemző, így ez sem. Egyáltalán nem vagyok kétszínű sem, meghatározott, "bejáratott" szokásaim, személyiségjegyeim vannak, a véleményemet nem változtatom meg senki és semmi kedvéért és sohasem hazudom. És nagyon megbízható vagyok, piszkosul nehezen nyílok meg bárkinek, rengeteg idő míg megbízom valakiben, de ha megtörténik, akkor tűzön-vízen keresztül megyek értük, az időpontokat megrögzötten betartom, sosem kések sehonnan, de mástól is elvárom ezt egy találkozó esetén.
2015. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon!
2015. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 barátnőm is bak, nagyon könnyen megsértődnek. Igaz, az évek során rájöttek, hogy nem érdemes megsértődni az őszinteségemen (én kos vagyok), szóval ez köztünk már nem probléma. Nagyon érzékenyek, 2-szer is meggondolom, hogy mit hogyan közlök velük (tehát én is finomodtam azért). Végtelenül halogatók és alacsony az önbizalmuk, de fejlődőképesek. 13 éve ismerem őket, szóval tényleg sokat változtak, de ezek a dolgok, még ha enyhébben is, mint régen, még most is megvannak bennük. Maximálisan megbízhatók, nagyon jó barátok. 27N
2015. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. ápr. 26. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!